Hyperia

Frontend developer

MestoRemote

FormaFull-time

Platod 1800 €

TypTPP / Faktúra

Úroveň

Pridané09.11.2021

Hy! Sme Hyperia! Tvoríme globálne online projekty, ktoré si sami navrhujeme, realizujeme aj financujeme. Naše weby a appky navštívi viac ako pol miliardy používateľov ročne v 40 krajinách sveta a neustále rastieme. Preto hľadáme do tímu šikovných ľudí – profesionálov, ktorých práca baví, a viac než striktným pravidlám dávajú prednosť uvoľnenej atmosfére a vzájomnej dôvere.

Pod hashtagom #hyperialife zdieľame informácie zo sveta technológií, marketingu, HR, projektového riadenia a fungovania v Hyperii. Prečítaj si náš blog hyperia.sk/hyperialife, vypočuj si Hyperia podcast, pozri si videá na YouTube alebo nám daj follow na Instagram, Facebook či LinkedIn.

Náplň práce

Do partie hľadáme ďalšieho šikovného a skúseného frontend developera či developerku, kt. nám pomôžu naďalej zlepšovať náš medzinárodný projekt Kimbino.
Kimbino je portál, ktorý pomáha používateľom ľahko sa dostať ku všetkým akciovým letákom, zľavám a ponukám, ktoré ich zaujímajú alebo v nich hľadajú len inšpiráciu. Zároveň šetrí životné prostredie, pretože všetky letáky sú online. Spolu s jeho starším bratom Letakomatom, sú vo viac ako 40-tich krajinách sveta, pričom za posledný rok bolo na týchto stránkach takmer 500 miliónov návštevníkov. Celkom zaujímavé čísla, čo myslíš? Ak ťa zaujíma viac, ozvi sa, radi ti o projekte porozprávame.

Čo bude tvojou úlohou?
Budeš sa starať o to, aby bola frontend časť projektu tip-top zo všetkých uhlov pohľadu (vizuál, funkčnosť, performance, ...). Práve preto by si už mal mať za sebou praktickú skúsenosť s JavaScriptom a mal by si sa vyznať vo frontend frameworkoch. Pracujeme s Vue.js, ale ak si už v praxi zvládol React alebo Angular, tak Vue bude pre teba hračka ;). Ak si teda v praxi už niečo odkódil a už ťa len tak niečo neprekvapí, pošli svoje CV-čko.

Požiadavky

Ostatné znalosti:

  • Vue.js - Pokročilý
  • JavaScript - Pokročilý
  • TypeScript - Základy
  • CSS - Pokročilý

Jazykové znalosti:

  • Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe:
min. 2 roky na podobnej pozícii

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • mal by si poznať pojmy ako Webpack, Redis, Docker, Git, …
  • Cross-browser kompatibilita by ti nemala robiť problém
  • tiež by si mal byť schopný optimalizovať performance webstránky
  • presah do backendu je viac než vítaný
  • zodpovedný prístup
  • čistý, rýchly a udržateľný kód
  • analytické myslenie
  • schopnosť prinášať efektívne riešenia úloh
  • chuť sa neustále vzdelávať v nových IT technológiách

Ponúkame

  • práca v mladom dynamickom tíme (ak neveríš, pozri náš IG/FB :))
  • priestor pre tvoj profesionálny i osobný rozvoj
  • možnosť ďalšieho vzdelávania (kurzy, workshopy, konferencie, angličtina…)
  • flexibilný pracovný čas; možnosť práce full remote alebo kombinácia office/homeoffice
  • ak prídeš do officu, bude ťa čakať plne vybavené pracovné miesto s dvoma monitormi - priamo v centre mesta Žilina
  • originálny prístup k práci, porady aj na čerstvom vzduchu
  • a mnoho ďalších benefitov (pravidelné teambuildingy, akcie, raňajky, výborná kávička, čaj, ovocie, príspevky na kultúru atď.)