Hyperia

SEO špecialista

MestoŽilina

FormaFull-time

Platod 1500 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané21.10.2020

Hy! Sme Hyperia! Tvoríme globálne online projekty, ktoré si sami navrhujeme, realizujeme aj financujeme. Naše weby a appky navštívi viac ako pol miliardy používateľov ročne v 40 krajinách sveta a neustále rastieme. Preto hľadáme do tímu šikovných ľudí – profesionálov, ktorých práca baví, a viac než striktným pravidlám dávajú prednosť uvoľnenej atmosfére a vzájomnej dôvere.

Pod hashtagom #hyperialife zdieľame informácie zo sveta technológií, marketingu, HR, projektového riadenia a fungovania v Hyperii. Prečítaj si náš blog hyperia.sk/hyperialife, vypočuj si Hyperia podcast, pozri si videá na YouTube alebo nám daj follow na Instagram, Facebook či LinkedIn.

Náplň práce

Do marketingového tímu hľadáme SEO špecialistu, ktorý má aspoň 3-ročné skúsenosti so SEO. Budujeme nový projekt o varení a receptoch, ktorého kľúčovým zdrojom návštevnosti bude organic. Je ti teraz určite jasné, že potrebujeme niekoho SKÚSENÉHO, kto nám pomôže správne nastaviť SEO stratégiu. Projekt má potenciál globálneho rastu, no pre začiatok spustíme pilot pre Slovensko. Ak máš už skúsenosti a presne vieš, čo táto práca obnáša, ozvi sa. Chceme to celé zobrať originálne a zaujímavo, a ty chceš byť rozhodne pri tom!

Tvojou úlohou bude:

  • nastaviť SEO stratégiu a spraviť všetky aktivity s tým súvisiace(on-page, off-page atď.)
  • navrhovať obsah kreatívnym spôsobom
  • aktívne sledovať pozície, návštevnosť, KPI atď.

Požiadavky

  • HTML - základy
  • Microsoft Excel - pokročilý
  • Google Analytics - pokročilý
  • Search engine optimization (SEO) - pokročilý (skúsenosť min. 3 roky)
  • anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)
  • ovládanie iného cudzieho jazyka - výhodou
  • analytické myslenie a bystrosť
  • zdravý sedliacky rozum
  • chuť posúvať sa vpred a vzdelávať sa

Ponúkame

  • práca v mladom kolektíve
  • možnosť sebarealizácie
  • príjemné pracovné prostredie v centre mesta
  • prácu si vychutnáš na dvoch 24" monitoroch
  • originálny prístup k práci - porady na čerstvom vzduchu
  • flexibilný pracovný čas, homeoffice
  • a mnoho ďalších benefitov (stolný futbal, playko, ping pong, klavír, firemné kolobežky, raňajky, ovocné dni, príspevok na kultúru atď.)