Hyperia

PHP developer

MestoŽilina

FormaFull-time

Platod 1600 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané15.03.2020

Hy! Sme Hyperia! Tvoríme globálne online projekty, ktoré si sami navrhujeme, realizujeme aj financujeme. Naše weby a appky navštívi viac ako pol miliardy používateľov ročne v 40 krajinách sveta a neustále rastieme. Preto hľadáme do tímu šikovných ľudí – profesionálov, ktorých práca baví, a viac než striktným pravidlám dávajú prednosť uvoľnenej atmosfére a vzájomnej dôvere.

Pod hashtagom #hyperialife zdieľame informácie zo sveta technológií, marketingu, HR, projektového riadenia a fungovania v Hyperii. Prečítaj si náš blog hyperia.sk/hyperialife, vypočuj si Hyperia podcast, pozri si videá na YouTube alebo nám daj follow na Instagram, Facebook či LinkedIn.

Náplň práce

Chceš sa podieľať na projekte, ktorý môže prispieť k tomu, že jedného dňa zmiznú papierové letáky zo schránok? Tak čítaj ďalej! Do nášho tímu hľadáme skúseného PHP developera pre globálny projekt s viac ako 11 miliónovou návštevnosťou za mesiac. Áno, aj zo Žiliny sa dajú robiť veľké veci.
Programovať budeš hlavne v PHP vo frameworku Yii2, ale môžeš sa u nás stretnúť aj s Pythonom či Javascriptom. Na ukladanie dát používame relačné, ale aj nerelačné databázy (MySQL, MongoDB, Elasticsearch) a na cachovanie Redis príp. Memcached. Projekty máme cez Gitlab CI/CD prepojené s automatickým testovaním a nasadzovaním. Nevadí ak ti to nič nehovorí všetko ti vysvetlíme. Stačí ak vieš pracovať s GIT-om. Nemali by ti byť cudzie ani pojmy ako OOP, MVC alebo Composer, budeš ich totiž pri svojej práci potrebovať. Integrovali sme do našej práce metodiku scrum a kanban a náš team je z toho nadšený. Aj na toto sa môžeš tešiť :).

Požiadavky

  • PHP - pokročilý
  • HTML - pokročilý
  • CSS - pokročilý
  • MySQL - pokročilý
  • angličtina - mierne pokročilý
  • zodpovednosť
  • dodržiavanie termínov a dohôd
  • schopnosť a chuť hľadať efektívne riešenia komplexných úloh
  • motivácia sledovať a používať nové IT technológie
  • logické myslenie
  • chuť na sebe pracovať a vzdelávať sa
  • počet rokov praxe 3

Ponúkame

  • nadštandardné finančné ohodnotenie
  • práca na vlastných projektoch (žiadne naťahovanie sa s klientom a termíny postavené na hlavu, časový aj finančný budget máme vo vlastnej réžii)
  • práca s modernými technológiami - snažíme sa naše projekty posúvať neustále vpred
  • pružná pracovná doba (aj kopec homeofficu)
  • možnosť sebarealizácie, spolupráca pri navrhovaní projektov
  • možnosť ďalšieho vzdelávania, plne hradené školenia a konferencie
  • kurzy angličtiny priamo vo firme
  • práca v mladom kolektíve, užiješ si kopu teambuildingov a ďalších super akcií
  • prácu si vychutnáš pri kávičke v klimatizovanej kancelárii na dvoch 24" monitoroch a pochutiny platíme my
  • ešte niečo ti chýba? tak príď s novým nápadom ;)