pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriDatabáza talentovNOVÉCenník

Go back Späť
Developeri

Mid Frontend Developer

Hyperia

Mesto: Žilina

Typ: Full-time

Plat: od 1500 €

Dátum pridania: 30.09.2020

Sme Hyperia Group - skupina firiem, ktorá vyvíja a prevádzkuje globálne internetové projekty. Nie sme žiadni začiatočníci :), už dnes majú naše portály návštevnosť vyše štvrť miliardy používateľov ročne (sme prítomní v cca 40 krajinách) a hodnota nášho obratu je už osemciferná. Máme však chuť, flexibilitu a ambície typického startup-u. Nemáme cudzích investorov, všetko sme vybudovali sami a sami sa sebe aj zodpovedáme. To, čo robíme nás neskutočne baví :).

Náplň práce

Hľadáme borca v oblasti frontendu, ktorý má veľmi dobré skúsenosti s Vue.js. Hľadáme kolegu, ktorý zapadne do tímu skvelých profíkov a prispeje svojím dielom k zlepšeniu globálnych online projektov. Pracujeme na vlastných projektoch, ktoré raz zmenia spôsob nakupovania a zároveň prispejú k šetrnejšiemu zaobchádzaniu s prírodou. Už teraz vidíme, že majú veľkú budúcnosť. Mesačne nám to dokazuje viac ako 11 miliónov návštevníkov. Ak máš grafické cítenie a vieš ho preniesť do kódu, si náš človek. Budeš pomáhať pri vývoji frontendovej časti tak, aby všetko “lahodilo oku návštevníka”. Samozrejme budeš dohliadať aj na rýchlosť webu, ktorá je pre nás zásadná. Tak čo, ideš s nami do toho? Ozvi sa!

Požiadavky

Jazykové znalosti:
Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti:
Vue.js - pokročilý
JavaScript - pokročilý
CSS - pokročilý
SCSS - pokročilý
HTML - pokročilý
PHP - základy

Praktická skúsenosť 2 roky s JavaScript.

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • zodpovednosť
  • čistý, rýchly a udržateľný kód
  • proaktívny prístup
  • chuť sa neustále vzdelávať v nových technológiách
  • znalosť MVC patternov výhodou
  • nemali by ti byť cudzie ani pojmy ako Webpack, Babel, npm, GIT

Ponúkame

  • prácu v priateľskom mladom kolektíve
  • prácu na vlastných projektoch spoločnosti (žiadne naťahovanie sa s klientom a termíny postavené na hlavu, časový aj finančný budget máme vo vlastnej réžii)
  • prácu s modernými technológiami, snažíme sa naše projekty posúvať neustále vpred
  • flexibilný pracovný čas, homeoffice, možnosť neskôr pracovať remote
  • možnosť ďalšieho vzdelávania, plne hradené školenia a konferencie
  • kurzy angličtiny priamo vo firme
  • môžeš si oddýchnuť pri hernej konzole, ping-pongu alebo stolnom futbale
  • prácu si vychutnáš pri kávičke v klimatizovanej kancelárii na dvoch 24" monitoroch
  • zaujímavé teambuildingy a akcie (pozri náš IG a FB účet ;))

Podobné joby (26)