Go back Späť
Marketéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior Account manager

Hype

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1300 — 1600 eur

Dátum pridania: 10.05.2019

Ahoj, my sme Hype 🙌 Sme banda digitálnych geekov a kreatívnych pošahancov. Fakt. Za úlohu sme si dali, že budeme na vrchole trendov a asi preto rastieme dosť rýchlo a stále častejšie si nás vyberajú tie najzaujímavejšie spoločnosti: dm, St. Nicolaus, Sheraton, Drevona či Up Slovensko (bývalý Le Cheque Dejeuner). Aby sme im však zabezpečili 100 % servis, potrebujeme posilu. Teba.

Náplň práce

Ako budú vyzerať tvoje hlavné aktivity: - Preposielač mailov – nie. Toto rozhodne nebudeš. Naopak, zverených klientov budeš mať pod kontrolou, budeš mať právomoci, ale zároveň aj zodpovednosť za ich kampane.- Klientsky servis – ku klientom pristupujeme priateľsky. Chceme s nimi byť kamoši aj vtedy, keď nemajú náladu alebo dajú feedback, s ktorým nie sme 100 % stotožnení. Tvojou úlohou bude zabezpečiť, aby aj oni chceli byť vždy kamoši s nami.- Manažent tímu kreatívcov – deadliny sa musia plniť, to ale vieš. Preto je dôležité správne stanovovať priority a poháňať (občas aj naháňať) kreatívny tím, aby bolo dodané všetko načas a navyše v top kvalite.

Požiadavky

Ako si ťa predstavujeme: - Máš skúsenosti s pozíciou account managera.- Baví ťa digitál a máš v ňom prehľad.- Kreativita ti nie je cudzia, pretože veríme v talent každého jedného člena tímu a radi si vypočujeme aj tvoj nápad či názor.- Sršíš pozitívnou energiou, z princípu nestrácaš nádej a nerobí ti problém zamakať. Práce je dosť a hroziace deadliny so sebou nesú aj stres (ako v každej lepšej agentúre). Je to však v pohode, ak vieme držať pokope. Hľadáme preto silného tímového hráča vyžarujúceho pozitívnu energiu.V pozícii accounta na teba tlačí interný tím aj klient. Preto sú sakra dôležité tvoje manažérske schopnosti a talent vypnúť, keď je to možné.

Ponúkame

Čo môžeš očakávať od nás: - Telefón a počítač – to je asi samozrejmosť, takže “si to sem len odložíme”- Benefity – niekedy treba zamakať, niekedy sa, naopak zregenerovať. Aby sme v tíme podporovali šport a relax, každý člen má k dispozícii plne preplácanú Multisport kartičku.- Pravidelné školenia – interné aj externé. Navyše, každý má ročne k dispozícii budget 150 € na školenia či konferencie.- Otvorenú myseľ – nie sme korporácia, a preto u nás zavádzanie zlepšovákov netrvá večnosť. Ak prídeš s nápadom, ktorý ti v predchádzajúcej práci vyhovoval, je reálna šanca, že ho zavedieme aj u nás.