+ Pridať job
👋 Pre firmy Firmy
Go back Späť
Marketéri

PPC manager

Hype

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1500 — 2000 €

Dátum pridania: 27.11.2019

Za päť rokov existencie sme sa zaradili medzi top digitálne agentúry na Slovensku a to sa nám darí hlavne vďaka skvelým ľuďom. Pracujeme pre super klientov ako dm, St. Nicolaus, Up Slovensko či Dr. Oetker. Digitálnu latku však chceme posunúť oveľa vyššie a na to potrebujeme ďalšieho člena tímu, teba.

Náplň práce

OPTIMALIZÁCIA PPC REKLAMY
Budeš nastavovať a optimalizovať kampane klientov, aby dosahovali čo najlepšie výsledky.

ONLINE STRATÉGIE
Určíš, ktoré kanály sú pre klienta najvhodnejšie a aké taktiky by sme na nich mali zvoliť, aby sme dosiahli cieľ určený klientom.

KONZULTÁCIE A PREZENTÁCIE
Budeš chodiť prezentovať klientom výsledky a nové možnosti cielenia reklamy.

BRAINSTORMING IDEAS
Samozrejme, budeš sa podieľať na tvorbe kreatív, aby si kreatívcom dodal technický insight možností cielenia a reklamných formátov.

Požiadavky

CHUŤ RÁSŤ
Základným predpokladom sú ambície a chuť zlepšovať sa.

PROFESIONALITA
Vieš, čo robíš a je to na tebe vidieť. Skrátka, výsledky svojej práce dokážeš odprezentovať nám aj klientovi.

TÍMOVÝ DUCH
Neulietaš si však na svojom egu, si ochotný počúvať a spraviť to, čo je najlepšie pre tím.

PREHĽAD V (DIGITÁLNEJ) REKLAME
Baví ťa sledovať kampane a komunikácie úspešných značiek či tvorcov obsahu.

ZDRAVÝ ROZUM
Nielen, že ho máš, ale nebojíš sa ho použiť.

POZITÍVNA NÁLADA
Niekedy je práce vyše hlavy, ale to ti nemôže zobrať vietor z plachiet.

SKÚSENOSTI
Máš už niekoľkoročné skúsenosti na obdobnej pozícii a prezentovateľné výsledky.

Ponúkame

Multisportka, houmofisy, vzdelávací budget ... čo je ale podstatnejšie, ponúkame prácu v skvelom tíme na rôznorodých klientoch a kopec príležitostí pre rast. Naším cieľom je budovať performance oddelenie a budeme radi, ak nám s tým pomôžeš.
Taktiež budeš mať otvorené dvere pre nápady. Sme totiž fanúšikmi testovania nových prístupov a riešení.

Mám záujem

Hype má aktuálne 2 pracovné ponuky