Hype 🙌

Copywriter / Social media manager

FormaFull-time

Plat1000 — 1500 €

Úroveň

Pridané15.03.2020

Ahoj! Sme Hype, digitálna marketingová agentúra a od roku 2014 pomáhame značkám meniť zadania na pútavé kampane. Narodili sme sa v digitále, dnes už však našim ideám nedávame hranice. Bavia nás inovatívne trendy, skvelé nápady a zlý humor a nič z toho sa nebojíme použiť.

Máme dobrých klientov a veľa práce, sme partnerom značiek ako 365.bank, OMV, Podravka, Danone či Koliby – Hriňovských mliekární. Nie sme agentúrou roka, ale radi sa ňou staneme – aj tvojou zásluhou. Koho hľadáme do tímu tentokrát?

Náplň práce

Tvojou misiou bude tvorba obsahu na Fejsbúky a Instagramy, písanie blogov a práca na zaujímavých kampaniach pre slovenských aj zahraničných klientov. Budeš teda vymýšľať a následne sa podieľať na realizácii toho, čo si si vymyslel/a. 😀

Požiadavky

TALENT
Do vienka ti bola pridelená schopnosť hrať sa so slovami.

CHUŤ RÁSŤ
Základným predpokladom sú ambície a chuť zlepšovať sa.

TÍMOVÝ DUCH
Neulietaš si na svojom egu, si ochotný/á počúvať a spraviť to, čo je najlepšie pre tím.

PREHĽAD V (DIGITÁLNEJ) REKLAME
Baví ťa sledovať kampane a komunikácie úspešných značiek či tvorcov obsahu.

ZDRAVÝ ROZUM
Nielen, že ho máš, ale nebojíš sa ho použiť.

POZITÍVNA NÁLADA
Niekedy je práce vyše hlavy, ale to ti nemôže zobrať vietor z plachiet.

SKÚSENOSTI
Máš k dispozícii portfólko prác, ktoré si realizoval/a.

Ponúkame

Multisportka, houmofisy, vzdelávací budget ... čo je ale podstatnejšie, budeš mať kopec príležitostí pre kreatívu a pestrú prácu. Okrem sedenia za počítačom sa budeš podieľať na produkciách a aktívne zúčastňovať brainstormingov.