pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Kontakt

HustáKomunikejšn

Senior Hustý píárista

Mesto: Praha, Bratislava

Forma: Full-time

Plat: 1800 — 2000 €

Typ: TPP / Faktúra

Dátum pridania: 12.01.2022

HustáKomunikejšn je komunikačná agentúra postavená na proaktívnom a férovom prístupe bez balastu. Nerozumieme alibistickému čakaniu na komunikačný brief. Nechceme fungovať bez zodpovednosti za úspech klientovho biznisu. Neveríme vo fakturáciu viac práce za hodinovú pracovnú schôdzku pri obede. Uznávame proaktvitu, plnú zodpovednosť za výsledky vlastnej práce a otvorenosť voči klientom aj všetkým, ktorí s nami pracujú. Jedine tak sa miesto jednoducho nahraditeľného dodávateľa staneme - a veríme, že stávame - plnohodnotným partnerom.

Náplň práce

Máš PR naozaj v oku? Tak buď náš senior. Zoznámime ťa so zakladateľmi naúspešnejších českých startupov a zistíš, prečo je Karlín česká obdoba kalifornského Silicon Valley. Sme agentúra HustáKomunikejšn, darí sa nám a čaká nás expanzia na Slovensko.

Klienti, frajeri, frajerky, manželky a manželia nám hovoria, že máme divné meno. Sme HustáKomunikejšn. Úprimne - veľmi nás to netrápi. Radšej makáme. Vďaka tomu máme 45 spokojných klientov, medzi ktorých patrí Twisto STRV, Productboard, Mews, Fondee, Applifting, Qerko, Woltair, Smartlook alebo napríklad StartupJobs.

A prečo to teraz čítaš? Pretože sa nám darí, zoznam záujemcov o naše služby je narvaný ako posilka v januári a expandujeme aj na Slovensko. Sedíme v pražskej štvrti blízko centra - Karlíne, alebo Karlínfornii? Je to mekka českých startupov, niečo ako pražské Silicon Valley. V kancli máme všetko cool vybavenie, ale hlavne zero-bullshit prístup a partiu, kde sa nehrá na ego. Tvojou úlohou bude ho teleportovať do Bratislavy.

Požiadavky

A koho že to hľadáme?

  • Skúseného píáristu čo má v malíčku komunikáciu a má príjemné vystupovanie
  • Týmového hráča, ktorý zvláda vlastnú agendu a vie si vytýčiť svoj smer
  • Niekoho, kto zapadne do našej firemnej kultúry
  • Manažéra, čo potiahne vlastných klientov a projekty
  • Človeka so znalosťou mediálneho prostredia, čo chápe, že novinár nie je len e-mail alebo telefónne číslo

Aká je DNA Hustákomunikejšn?

Spolupráca. Biznis a fungovanie v kancelárii nám musí dávať zmysel z obchodného aj ľudského hľadiska.

Sloboda. Nikomu nebránime v rozlete, preto je u nás každý zodpovedný za vlastné výstupy.

Kvalita. Vieme čo robíme a stúpame hore aj bez tendrov, webu, self marketingu a PR.

Komunikácia. Nenechávame veci len tak, pýtame sa a rozprávame sa medzi sebou a s našimi klientmi.

S akými klientmi budeš pracovať?

Špecializujeme sa na startupy, ktoré si už odžili prvotné trable a sú pripravené rásť
Našimi rukami prešli (a stále prechádzajú) klienti ako:

  • Productboard
  • Mews
  • STRV
  • Twisto
  • Woltair
  • Pipedrive
  • StartupJobs
  • Qerko

… a mnoho ďalších

Čo budeš konkrétne v Hustej robiť?

  • Vytvárať PR stratégiu
  • Média lobbing a budovanie vzťahov s novinármi
  • Manažment juniorov a zadávanie práce
  • Predávať know-how menej skúseným kolegom

Ponúkame

Čo z toho budeš mať?

  • Novú sieť kontaktov v startup komunite
  • Možnosť s nami rásť v Česku a na Slovensku
  • Budeš sa podieľať na úspechu globálnych projektov hneď od ich začiatku
  • Spoznáš svieži prístup k PR 21. storočia a firemnú kulturu, ktorú v agentúre len tak nenájdeš
  • Firemný merch na reprezentáciu
  • Štartovné ohodnotenie 1800-2000

Čo ti naopak neponúkneme?

  • Vykanie
  • Korporátnosť
  • Prácu od 9 do 5

Ako bude naša spolupráca vyzerať?

  • Ideálne, ak stráviš nejaký čas u nás v pražskom kancli pri onboardingu (na ubytku sa dohodneme)
  • Budeš naša spojka pri prenájme bratislavskej kancelárie
  • Zabýváš sa v nej v dennom remote spojení s nami a s pravidelnými výletmi do Prahy
  • Na oplátku nám ty ukážeš na služobke v Bratislave najlepšiu kaviareň a kam zájsť s novinárom na obed, či drink.