HustáKomunikejšn

Hustý píárista

FormaFull-time

Plat1800 — 2000 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané12.01.2022

**Hustá je komunikačná agentúra novej generácie, ktorá pomáha zviditeľňovať vizionársky biznis v dynamicky sa meniacom svete.

Nečakáme. Nehráme krátku hru a nemôžeme si dovoliť maniere z minulého storočia, pasivitu a klasické agentúrne divadlo.

Sme trendsetteri a disruptori. Miesto, kde startup nájde know-how a príležitosti dostať sa do sveta.

Dostávame hore TOP ľudí a ich vízie. A zároveň sme partia, v ktorej je nám dobre. Rozväzujeme kravaty a rozbíjame tradičnú predstavu o agentúre.

Na Slovensku máme rozbiehajúce sa portfólio klientov, spoznali sme scénu a vidíme ďalšie príležitosti na rast. Buď pri tom!**

Chceš sa naplno ponoriť do technologického PR a byť súčasťou našej rozbehnutej expanzie na Slovensko? Chceš pracovať pre startupy a inovatívne firmy, ktoré zatiaľ na slovenskom trhu nedostali svoj hlas? Nie sme nijaká instantná agentúra. Zameriavame sa na trh, ktorý ostatné agentúry ignorujú. Sme totiž najhustejší v hre. Nezáleží na tom, či sa bavíme medzi kolegami, s klientom alebo novinárom. Komunikujeme na rovinu a nebojíme sa pýtať. Chápeme, že dobré vzťahy nič nenahradí. O nich je hlavne náš malý česko-slovenský mediálny rybníček.

Sedíme síce v pražskom Karlíne, no Bratislava je čo by kameňom dohodil. So slovenskými kolegami preto fungujeme remote na Slacku, G-drive a v Notion, za občasných vzájomných návštev v coworkingu, kaviarni, či na obede.

Máme ten luxus, že pracujeme iba s inovatívnymi produktmi. Pohybujeme sa v ekosystéme mladých technologických firem, pomáhame im s náborom, zviditeľnením značky a s vytváraním ich osobného brandu.

Náplň práce

Máš PR naozaj v oku? Tak buď náš senior. Zoznámime ťa so zakladateľmi naúspešnejších českých startupov a zistíš, prečo je Karlín česká obdoba kalifornského Silicon Valley. Sme agentúra HustáKomunikejšn, darí sa nám a čaká nás expanzia na Slovensko.

Klienti, frajeri, frajerky, manželky a manželia nám hovoria, že máme divné meno. Sme HustáKomunikejšn. Úprimne - veľmi nás to netrápi. Radšej makáme. Vďaka tomu máme 45 spokojných klientov, medzi ktorých patrí Twisto STRV, Productboard, Mews, Fondee, Applifting, Qerko, Woltair, Smartlook alebo napríklad StartupJobs.

A prečo to teraz čítaš? Pretože sa nám darí, zoznam záujemcov o naše služby je narvaný ako posilka v januári a expandujeme aj na Slovensko. Sedíme v pražskej štvrti blízko centra - Karlíne, alebo Karlínfornii? Je to mekka českých startupov, niečo ako pražské Silicon Valley. V kancli máme všetko cool vybavenie, ale hlavne zero-bullshit prístup a partiu, kde sa nehrá na ego. Tvojou úlohou bude ho teleportovať do Bratislavy.

Požiadavky

A koho že to hľadáme?

  • Skúseného píáristu čo má v malíčku komunikáciu a má príjemné vystupovanie
  • Týmového hráča, ktorý zvláda vlastnú agendu a vie si vytýčiť svoj smer
  • Niekoho, kto zapadne do našej firemnej kultúry
  • Manažéra, čo potiahne vlastných klientov a projekty
  • Človeka so znalosťou mediálneho prostredia, čo chápe, že novinár nie je len e-mail alebo telefónne číslo

Aká je DNA Hustákomunikejšn?

Spolupráca. Biznis a fungovanie v kancelárii nám musí dávať zmysel z obchodného aj ľudského hľadiska.

Sloboda. Nikomu nebránime v rozlete, preto je u nás každý zodpovedný za vlastné výstupy.

Kvalita. Vieme čo robíme a stúpame hore aj bez tendrov, webu, self marketingu a PR.

Komunikácia. Nenechávame veci len tak, pýtame sa a rozprávame sa medzi sebou a s našimi klientmi.

S akými klientmi budeš pracovať?

Špecializujeme sa na startupy, ktoré si už odžili prvotné trable a sú pripravené rásť
Našimi rukami prešli (a stále prechádzajú) klienti ako:

  • Productboard
  • Mews
  • STRV
  • Twisto
  • Woltair
  • Pipedrive
  • StartupJobs
  • Qerko

… a mnoho ďalších

Čo budeš konkrétne v Hustej robiť?

  • Vytvárať PR stratégiu
  • Média lobbing a budovanie vzťahov s novinármi
  • Manažment juniorov a zadávanie práce
  • Predávať know-how menej skúseným kolegom

Ponúkame

Čo z toho budeš mať?

  • Novú sieť kontaktov v startup komunite
  • Možnosť s nami rásť v Česku a na Slovensku
  • Budeš sa podieľať na úspechu globálnych projektov hneď od ich začiatku
  • Spoznáš svieži prístup k PR 21. storočia a firemnú kulturu, ktorú v agentúre len tak nenájdeš
  • Firemný merch na reprezentáciu
  • Štartovné ohodnotenie 1800-2000

Čo ti naopak neponúkneme?

  • Vykanie
  • Korporátnosť
  • Prácu od 9 do 5

Ako bude naša spolupráca vyzerať?

  • Ideálne, ak stráviš nejaký čas u nás v pražskom kancli pri onboardingu (na ubytku sa dohodneme)
  • Budeš naša spojka pri prenájme bratislavskej kancelárie
  • Zabýváš sa v nej v dennom remote spojení s nami a s pravidelnými výletmi do Prahy
  • Na oplátku nám ty ukážeš na služobke v Bratislave najlepšiu kaviareň a kam zájsť s novinárom na obed, či drink.