Go back Späť

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: od 1200 €

Dátum pridania: 03.11.2019

House of Ukulele je digitálna komunikačná agentúra, venujeme sa digitálnemu PR a online komunikácii. Vznikla v roku 2017, tvorí ju 6 a 1/2 dievčat.

Sídlime v Bratislave pod hradom, okrem lokálnych projektov sa nezľakneme ani globálnych výziev. Máme radi odvážne projekty, ktoré majú odvážne ciele.

V začiatkoch sme sa v House of Ukulele zameriavali najmä na kultúrny segment a hudobný priemysel, no časom pribúdal dopyt po marketingových spoluprácach aj z úplne iných oblastí.

Boli sme súčasťou tímu dnes už prezidentky SR Zuzany Čaputovej, v tejto kampani sme zastrešovali komplet online kampane. Pred pár dňami sme vyprevadili do kín film Amnestie, pre ktorý sme riešili PR a online komunikáciu - choďte naň, je fakt dobrý. Máme klientov z oblasti inovácií, digitálnej ekonomiky, politiky, vzdelávacích a osvetových projektov, stavebníctva, archivácie dát, zdravej výživy, umenia, filmu, organizovaní podujatí a mnohých ďalších.

Viac o nás: https://ukulele.agency/

Náplň práce

Hľadáme človeka so skúsenosťami v oblasti PR, ktorý sa bude starať o PR našich klientov. Mal by si byť človek komunikatívny, kreatívny, zodpovedný, rozhľadený a vidiaci súvislosti. Ideálne aj so zmyslom pre humor. Ideálne aj s vkusom. Ideálne aj keby mal rád online svet. Ponúkame rôznorodé portfólio klientov - od hudobných skupín, architektov až po donáškovú službu jedla. Ponúkame zaujímavých klientov, ktorí sú otvorení kreativite a originalite, veľmi príjemný kolektív, nové kancelárie, denný prísun ananásu v rôznych formách a 7 druhov čaju.

Náplň práce:

Požiadavky

Ponúkame

Čo ti ponúkame:

Mám záujem

📣 Digital RULEZZ 2019 - Najväčšia konferencia o digitálnom marketingu na Slovensku