High Five studio

SEO špecialista

FormaFull-time

Plat1000 — 1300 €

ÚroveňJunior ⭐️

Aktualizované01.05.2023

Sme stredne veľká fullservisová online marketingová agentúra v Bratislave (nie - nie sme piati podľa loga :) ), klientov však máme z celého Slovenska. Aktuálne náš interný tím tvorí 11 špecialistov a stále rastieme. Od začiatku to hrotíme a každým rokom máme lepšie a lepšie výsledky, čo ide ruka v ruke s nárastom počtu klientov. Okrem výkonnostného marketingu nás napĺňa aj kompletný branding pre klienta, stratégie, sociálne siete a tvorba nových webov či eshopov pre klientov.
Interný Tím skúsených špecialistov sa každým rokom rozrastá, aj preto sme náš „bejskemp“ presunuli do veľmi priestranných priestorov pri Miletičke, kúsok od Štrkovca (Trenčianska ulica), kde si budeš pracovný čas naozaj užívať.

Náplň práce

  • tvorba SEO analýz
  • analyzovanie webov z pohľadu SEO
  • on page SEO
  • off page SEO, budovanie spätných odkazov
  • spolupráca s copywritermi, web developermi a ostatnými členmi interného tímu
  • práca v profesionálnych SEO nástrojoch
  • reporting

Požiadavky

  • tímový duch
  • zodpovednosť a spoľahlivosť
  • analytické myslenie
  • samostatnosť a proaktivita
  • prehľad v SEO

Ponúkame

  • práca na zaujímavých projektoch
  • v prípade spokojnosti rýchle navýšenie platu
  • homeoffice podľa dohody
  • voľná pracovná doba
  • firemné akcie a teambuildingy
  • motivačné odmeny k fixnej mzde
  • zábava v priateľskom tíme