pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Kontakt

High Five studio

Mid PHP / Laravel - Frontend a Backend Developer

Mesto: Remote

Forma: Full-time

Plat: od 2000 €

Typ: Faktúra

Dátum pridania: 25.08.2021

Sme stredne veľká fullservisová online marketingová agentúra v Bratislave, klientov však máme z celého Slovenska.
Interný tím pozostáva zo skúsených špecialistov.
Vládne u nás firemná uvoľnená atmosféra a neformálne prostredie.
Kancelárie máme pri VIVO (Polus) v Ľudovom námestí.

Náplň práce

  • tvorba webov a eshopov na Laravel / PHP
  • tvorba projektov od úplného základu - admin, funkcionality
  • spolupráca s grafikom, copywriterom, account manažérom a ďalšími členmi tímu
  • servis dokončených projektov
  • reporting

Požiadavky

  • aspoň mid v požadovaných skills - ďalšie jazyky / skills sú veľkou výhodou
  • samostatnosť
  • zodpovednosť za odvedenú prácu
  • proaktivita
  • prinášanie nových návrhov a vylepšení k projektom
  • plnenie dohodnutých deadline-ov

Ponúkame

  • dobré finančné ohodnotenie + odmeny za nadpriemerne dobré odvedenú prácu
  • práca bez stresu
  • možnosť dlhodobo remote v prípade dohody
  • vzdelávanie hradené firmou

Poslať e-mailom

Skopírovať link

High Five studio má aktuálne 2 pracovné ponuky