Go back Späť
Developeri

Junior E-commerce specialist

Heineken Slovensko

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: od 1300 €

Dátum pridania: 10.10.2019

Heineken Slovensko je viac ako 20 rokov lídrom na slovenskom pivnom trhu so stabilným trhovým podielom na úrovni približne 40 % a s viac ako 600 zamestnancami. Heineken Slovensko a.s., je súčasťou jednej z najväčších pivovarníckych skupín na svete – HEINEKEN N.V. Spolu so značkou Heineken, vlajkovou loďou portfólia spoločnosti, HEINEKEN na Slovensku predáva najhodnotnejšiu slovenskú pivnú značku Zlatý Bažant, ďalšie silné slovenské značky Corgoň a Kelt, regionálny Martiner, ako i niektoré známe zahraničné značky – Krušovice, Starobrno a Desperados. Od roku 2015 sa HEINEKEN Slovensko stal výrobcom najpredávanejšieho cideru na svete, značky Strongbow, ktorý vyrába v pivovare Hurbanovo a dodáva na trhy strednej a východnej Európy. V roku 2017 spoločnosť svoje portfólio ciderov obohatila o značky Lišiak zo Sadu a Stassen.

Náplň práce

Hľadáme posilu, ktorá nám pomôže rozvíjať náš elektronický business v segmente B2B v prepojení na naše aktuálne obchodné stratégie.

Náplňou Tvojej práce bude:

Požiadavky

Úspešným kandidátom je zodpovedná, komunikatívna osobnosť orientovaná na cieľ a dosahovanie výsledkov s chuťou pracovať s vysokým nasadením.

Vítané sú:

Ponúkame

Mám záujem

📣 Digital RULEZZ 2019 - Najväčšia konferencia o digitálnom marketingu na Slovensku