+ Pridať job
👋 Pre firmy Firmy
Go back Späť
Kreatívci

Platnosť tejto ponuky skončila

Animátor a motion designer

Harton

Mesto: Žilina, Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1000 — 2000 €

Dátum pridania: 08.12.2019

Kto sme? Sme marketingová agentúra Harton a hľadáme k sebe šikovných animátorov, motion designerov, ilustrátorov a kreatívcov, ktorým nerobí problém popasovať sa aj s náročnejšími projektami.

Hľadáme niekoho ako stálu súčasť nášho tímu, ale ak ti viac vyhovuje freelance alebo potrebuješ len part-time, určite nám napíš a niečo vymyslíme.

Náplň práce

V závislosti od tvojich znalostí sa budeš podieľať na jednotlivých častiach realizácie projektov, od kreatívy, ilustrácie, až po animáciu a prípadnú postprodukciu. Náš tím sa špecializuje na tvorbu explainer videí a reklamných videí, ale portfólio našich služieb nemá hranice :)

Očakávame od teba aktívny prístup pri realizácii každého projektu a budeme radi za každé tvoje nápady od tvorby scenáru, návrhu moodboardu, až po finálnu animáciu.

Požiadavky

Nehľadáme začiatočníka, preto by si už mal mať nejaký ten skill a pár projektov za sebou, aby sme ti mohli zveriť projekt bez potreby vysvetľovať ti, čo je Easy Ease.

Zvládneš projekt spracovať už od začiatku, od prvého animaticu, až po finálny storyboard a animáciu? Si náš človek! Ak sa ale špecializuješ len na animáciu, nevadí, jednotlivé scény ti nakreslíme.

Ak sú tvojím zameraním práve ilustrácie a už si pár explainer videí spracovával/a, určite nám napíš.

Programy ako AE, AI a PS alebo prípadne Moho sú základ.

Ak ovládaš niektorý z 3D programov (C4D, Blender, ...), nájdeme projekty, kde ich určite využiješ.

Ponúkame

Možnosť pracovať na atraktívnych projektoch pre slovenských aj zahraničných zákazníkov.

Nastavíme si spolu progresívny model odmeňovania, takže ak toho mesačne stihneš viac ako bolo v pláne, radi ťa odmeníme :)

Sme mladý kolektív s veľkými plánmi do budúcnosti, ktoré určite posunú aj teba tým správnym smerom.

Ak ťa naša ponuka zaujala, pošli nám svoje portfólio a my sa ti určite ozveme.