Go back Späť
Marketéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior PPC špecialista

Harton - marketing agency

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1000 — 2000 eur

Dátum pridania: 24.05.2019

Od roku 2016 sme fungovali ako dve samostatné firmy SEO UP a PIXEL UP. Zatiaľ čo PIXEL UP sa sústreďoval na animované videá, SEO UP zabezpečoval digitálne reklamné kampane. Postupom času, ako kreatívcov pribúdalo, takéto delenie prestalo dávať zmysel a ani zlúčený názov SEO & PIXEL UP dostatočne nevystihoval škálu našich nových poskytovaných služieb. A tak sme sa stali Harton - marketing agency. Robíme kreatívny marketing, milujeme kalčeto, kávu a #f5bf33

Náplň práce

Rozumieš PPC reklame ako Einstein fyzike? Si odborník na Facebook Ads, Facebook Buisness Manager, Facebook Power Editor či Google AdWords? Vieš akcelerovať PPC kampane našich klientov z 0 na 100? Je každé tvoje slovo kľúčové? Hľadáme práve teba!HARTONáci hľadajú vhodné targety s optimálnymi (re)marketingovými skúsenosťami, ktorých nezaujíma len každý jeden Pay Per Clic, ale aj inClick a Sklik.

Požiadavky

Znalosti SUPERHERO PPC špecialistu• Plánovanie, tvorba a správa PPC kampaní zaujímavým značkám • Analýza existujúcich kampaní a identifikácia ich slabých miest• Zefektívnenie remarketingových kampaní• Hľadanie kreatívnym spôsobov, ako prekonať konkurenciu• Cit pre analytické a strategické myslenie v PPC• Aktívne sledovanie a záujem o aktuálne trendy vo svete online marketingu, vrátane PPC a snaha o neustále vzdelávanie saP.S.: Výhodou sú aj prvoligové skúsenosti z kalčeta a passia pre čerstvo zomletú arómu lahodnej kávy!

Ponúkame

S LONG TAILOM od nás určite neodídeš!• Finančné ohodnotenie primerané tvojim skills• Home office a flexibilný pracovný čas• Nevyčerpateľný Coffee vodopád 100 % ARABICY• Konverzia amatéra na PROFFI kalčeto futbalistu• Kooperácia mladého kolektívu na pravidelných teambuildingoch• Perfekcia v oblasti marketingu (PPC, SEO, UX, …)