HARTON - marketing agency

PPC špecialista

FormaFull-time

Plat1200 — 2000 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané09.11.2020

Sme hrdí na to, že môžeme pomôcť uznávaným spoločnostiam kreovať reklamné kampane a riešiť iné zložité komunikačné výzvy. Vytvárame vlastnú marketingovú stratégiu pre každého klienta na základe jeho cieľov, časového rámca, rozpočtu, publika a trhovej situácie, so zameraním na výkonnostný marketing. Tykáme si s digitálom, no klientom ponúkame vždy komplexné riešenia na kľúč. Sme marketingová agentúra HARTON.

Náplň práce

-Plánovanie, tvorba a správa PPC kampaní zaujímavým značkám
-Analýza existujúcich kampaní a identifikácia ich slabých miest
-Zefektívnenie remarketingových kampaní

Požiadavky

-Hľadanie kreatívnych spôsobov, ako prekonať konkurenciu
-Cit pre analytické a strategické myslenie v PPC
-Aktívne sledovanie a záujem o aktuálne trendy vo svete online marketingu, vrátane PPC a snaha o neustále vzdelávanie sa

Ponúkame

S LONG TAILOM od nás určite neodídeš!
-Finančné ohodnotenie primerané tvojim skills
-Home office a flexibilný pracovný čas
-Nevyčerpateľný coffee vodopád 100 % ARABICY
-Konverzia amatéra na PROFI kalčeto futbalistu
-Kooperácia mladého kolektívu na pravidelných teambuildingoch
-Perfekcia v oblasti marketingu (PPC, SEO, UX, …)