Go back Späť

Mesto: Bratislava

Typ: Part-time

Plat: 500 — 1500 eur

Dátum pridania: 07.03.2019

Od roku 2016 sme fungovali ako dve samostatné firmy SEO UP a PIXEL UP. Postupom času, ako kreatívcov pribúdalo, takéto delenie prestalo dávať zmysel a ani zlúčený názov SEO & PIXEL UP dostatočne nevystihoval škálu našich nových poskytovaných služieb. Teraz sme Harton - marketing agency a poskytujeme full servis pre našich klientov

Náplň práce

Si študent a nájdeš si aspoň pár dni do týždňa, aby si zavítal do nášho žltého officu?
Potrebujeme človeka, ktorý nam helpne s wordpressom, a zvládne aj dizajnérsku prácičku.

Požiadavky

Ak máš za sebou nahodených aspoň pár webov cez wordpress a pojmy ako CSS, HTML, UX či UI nie sú pre teba španielskou dedinou. Pokiaľ máš naviac nejaké to grafické cítenie a tvoja kreatívna myseľ dokáže pracovať aj sama bez pomoci nášho dizajnéra, tak nám napíš, pretože práve teba hľadáme!
Začiatok spolupráce je ASAP.

Ponúkame

U nás si prídeš na svoje, pretože okrem množstva kávy zadarmo tu máme aj stolný futbal a super mladý kolektív.

Mám záujem

Mám záujem