Go back Späť

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 900 — 1500 €

Dátum pridania: 17.09.2019

Sme hrdí na to, že môžeme pomôcť uznávaným spoločnostiam kreovať reklamné kampane a riešiť iné zložité komunikačné výzvy. Vytvárame vlastnú marketingovú stratégiu pre každého klienta na základe jeho cieľov, časového rámca, rozpočtu, publika a trhovej situácie, so zameraním na výkonnostný marketing. Tykáme si s digitálom, no klientom ponúkame vždy komplexné riešenia na kľúč. Sme marketingová agentúra HARTON, pomáhame vášmu biznisu rásť.

Náplň práce

Máš hlavu plnú nápadov a digitálne perá nevyčerpateľnej energie pripravené za každých okolností podať viac ako 100 % výkon? Považuješ svoje grafické návrhy za kreatívne a originálne?

Čo u nás budeš robiť?
• Vytvárať grafické návrhy na základe požiadaviek našich klientov
• Navrhovať kreatívne logá, jedinečnú korporátnu identitu či moderný vizuál webov
• Budovať silné značky, ktoré majú emóciu i charakter

Požiadavky

Znalosti SUPERHERO grafika/grafičky
• vycibrené grafické cítenie
• prehľad v aktuálnych marketingových a grafických trendoch
• práca v grafických programoch Photoshop, Illustrator a InDesign

Ponúkame

S LONG TAILOM od nás určite neodídeš!
• Finančné ohodnotenie primerané tvojim skills
• Home office a flexibilný pracovný čas
• Nevyčerpateľný Coffee vodopád 100 % ARABIKY
• Konverzia amatéra na PROFI kalčetistu
• Kooperácia mladého kolektívu na pravidelných teambuildingoch
• Perfekcia v oblasti marketingu (PPC, SEO, UX, …)

A rôzne maličkosti…
• prvoligové skúsenosti z kalčeta
• passia pre lahodnú kávu z čerstvo namletých zŕn
• kreatívne chill rozhovory s kolegami pri tej najlepšej shishi

Mám záujem

🕵️‍♂️ S touto ponukou sa zhodujú 4 ďalšie. Zobraziť všetky

📣 Digital RULEZZ 2019 - Najväčšia konferencia o digitálnom marketingu na Slovensku