Go back Späť
Marketéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior Account manager

HAMMER AGENCY

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1400 — 1800 eur

Dátum pridania: 04.06.2019

Hammer Creative, Hammer Digital, Hammer Social & Media a Hammer Leaflet:

Náplň práce

Vono dohromady není co vypravovat. Ak už máš skúsenosti s accountskou prácou v reklamke, čo by bolo super, tak tento job určite dobre poznáš. Aj keď je to v podstate mravenčia robota, nemusíš sa báť, zbytočné papiere a zase len tie papiere a nekonečné schvaľovacie procesy u náš neuvidíš.

Zaujal/a by si pozíciu jedného zo styčných dôstojníkov medzi agentúrou a klientom, na ktorej ťa čaká denný priateľský kontakt s klientom (telefonický, e-mailový), sledovanie deadlinov, stanovovanie si priorít a úzka spolupráca s grafickým tímom.

Radi ťa zapojíme aj do prípravy tendrov a tvorby nových kreatívnych riešení a privítame tvoje návrhy na zlepšenia čohokoľvek, čo by urobilo štastných nás a našich klientov :)

Požiadavky

Jasné, že všetko sa dá naučiť, no tvojou povinnou výbavou by malo byť:
#advertisingexperience #smile #senseofhumor #thinkpositive #experienced #openminded #stressresistant #clientlove #happydeadline #timemanagement #multitasking #tenderanytime #newbiz #creativity #challenge #hungryforeducation #marketinglover #procrastinationsucks #englishspeaking

Ponúkame

Firemný notebook, firemný mobil, teambuildingy, kopec srandy v mladom kolektíve, pokojne môžeš chodiť do officu aj s koženou brašnou, u nás sa dress code nenosí a spávať budeš doma, nie v agentúre ;)