HalfPoint

Fashion Stylist

MestoBratislava

FormaPart-time

Plat750 — 950 €

Úroveň

Pridané29.09.2020

HalfPoint Images patrí k popredným producentom reklamných fotografií a videa. Naše médiá sú distribuované prostredníctvom medzinárodných agentúr - fotobánk. Tisíce našich fotiek a videí pravidelne využívajú grafickí dizajnéri, reklamné agentúry či marketingové oddelenia z celého sveta.
Snažíme sa neustále prinášať nové nápady a určovať trendy na trhu. Pravidelne investujeme prostriedky do zvyšovania kvality a vlastného rozvoja. Vďaka talentovanému mladému tímu sa nám darí stále posúvať vpred a prinášať fotografie a videá prémiovej kvality.
Vysoko nastavený štandard kreativity, tím skúsených a inšpiratívnych ľudí a celkové foto a video portfólio robia zo spoločnosti HalfPoint Images jedno z najatraktívneších miest na prácu vo fotobankovom priemysle na Slovensku.

Tu nájdete fotografie z našich aktuálnych produkcií:

Náplň práce

Do nášho produkčného tímu hľadáme šikovného kolegu, ktorý má prehľad v aktuálnych módnych trendoch. Hľadáme človeka, ktorý bude obliekať modelov na našich foto a video produkciách.

Ak hľadáte kreatívnu pracovnú pozíciu, disponujete vynikajúcimi organizačnými schopnosťami, nevadia vám presuny v aute alebo práca v teréne, pošlite nám svoj životopis.

Hľadáme výnimočného človeka s vkusom a citom pre celkový styling. Ak máte vážny záujem o túto pozíciu, skúste nájsť spôsob, ako nám ukážete váš vkus. Môžete nám napríklad poslať váš instagram alebo link na galériu fotiek s vašim stylingom. Buďte kreatívny, nájdite spôsob, ako vystúpite z davu a zaujmete nás. Tešíme sa na vaše nápady.

Požiadavky

Povinnosti uchádzača:
• STYLING MODELOV
• Úzko spolupracuje s artdirektorom
• Podľa vopred stanoveného plánu a témy navrhuje styling modelov
• Dva až trikrát týždenne sa zúčastňuje na vybraných produkciách
• MANAŽMENT OBLEČENIA
• Organizuje veľký firemný šatník s oblečením a doplnkami pre produkcie
• Sleduje aktuálne trendy v móde a dizajne
• Nakupuje alebo zapožičiava nové oblečenie, doplnky a rekvizity
• Spolupracuje s módnymi značkami
• Zabezpečuje distribúciu oblečenia, doplnkov a rekvizít na jednotlivé produkcie
• Zabezpečuje starostlivosť o oblečenie (triedenie, pranie, žehlenie, drobné opravy)

Kandidát by mal disponovať týmito schopnosťami:
• kreatívny so zmyslom pre styling a citom pre detail
• musí mať vkus a prehľad o aktuálnych módnych trendoch
• organizačne veľmi zdatný
• zodpovedný, spoľahlivý a samostatný
• komunikačne zdatný
• flexibilný
• aktívny vodič
• výhodou môžu byť aj ďalšie súvisiace schopnosti ako napríklad vizážista, makup artist

Ponúkame

Základná zložka mzdy a ďalšie odmeny
• 750 - 950 €

Zamestnanecké výhody, benefity
• Flexibilný pracovný čas
• Možnosť pracovať aj z domu
• Strava a nápoje počas produkcií zdarma
• Podpora ďalšieho vzdelávania a osobnostného rastu
• Finančný príspevok aj počas dovolenky
• Bonus pri životnej udalosti

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top