Go back Späť
Dizajnéri

Junior UI Designer

Habitable

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: od 1500 €

Dátum pridania: 29.10.2019

V Habitable tvoríme digitálne produkty a služby pre popredné značky. Nezaoberáme sa zdobením povrchu. So všetkou vážnosťou a zaujatím tvoríme zmysluplné digitálne produkty a služby, obľúbené našimi používateľmi a pridávajúce merateľnú hodnotu podnikaniu našich zákazníkov. Preto ideme do hĺbky, nedáme na prvé dojmy a pracujeme s aktuálne vytýčenými podnikateľskými cieľmi. Nejde nám len o to, urobiť si svoju prácu. Pomáhame vyriešiť reálny problém.

Náplň práce

UI Designer v Habitable premieňa nehmotné na hmotné, myšlienku na realitu. Tvojím denným nástrojom bude Sketch a Figma, a v kolektíve šikovných ľudí budeš tvoriť produkty, ktoré používajú milióny ľudí. Alebo ak nie milióny, tak státisíce či tisíce.

Táto práca je vhodná pre ľudí, ktorí majú vlastný názor, vedia ho zhmotniť do formy skíc a návrhov a dokážu ho "predať".

Vybraní uchádzači sa stanú členmi tímu, ktorý pracuje na zaujímavých a náročných projektoch. Naučia sa nové zručnosti a ich portfólio sa rozrastie o cenné projekty. Toto sú dôvody, pre ktoré to sami robíme.

Požiadavky

Aké znalosti a schopnosti sa ti pri tejto práci zídu?

Ako vieš, či si vhodný uchádzač?

Ponúkame

Členov tímu vnímame ako rovnocenných partnerov. Materiálne a ľubovoľné iné benefity radi poskytneme po vzájomnej dohode, pretože vieme, že každý člen tímu má iné potreby. Možnosti sú neobmedzené.

Mám záujem

📣 Digital RULEZZ 2019 - Najväčšia konferencia o digitálnom marketingu na Slovensku