Habitable s.r.o.

User Experience Designer

MestoRemote

FormaFreelance

Platod 2300 €

TypFaktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané25.03.2021

Habitable is a diverse group of entrepreneurs, creatives, and technologists who build and launch ventures that deliver measurable value to the world. Our goal: 10x impact on business’s most intractable problems, not just 10% improvement. We approach projects with the aspiration and riskiness of research with the speed and ambition of a well-organized start-up. This has worked well for us, as it brought us on a 50% growth trajectory, year over year.

We cooperate with many successful brands in FinTech, InsurTech, and MedTech, such as Allianz, 365.bank, Nike, Avast, and other multinational organizations we keep confidential. Millions of people around the world use our products.

Náplň práce

Nehľadáme hocikoho. Hľadáme parťáka, ktorý zapadne do tímu a pomôže nám dosahovať špičkové výsledky, za ktoré nás klienti oceňujú.

Tvoj vzorový deň:

  • Ráno začneš dobrou kávou a prípravou plánu na deň.
  • Navrhuješ elegantné riešenia na komplikované problémy. Čím ťažšia úloha, tým ľahšie riešenie.
  • Neuspokojíš sa s riešením, ktoré by navrhol ktokoľvek iný. Chceš nájsť radikálne iné riešenia. Také, ktoré posunú teba aj klienta o kilometre dopredu.
  • V priebehu dňa komunikuješ s našimi klientmi, ktorých transparentne informuješ o stave ich projektov, diskutuješ ich a naše návrhy na zlepšenia, pretože tvojím záujmom je, aby dobre bolo.
  • Ku projektom pre klientov pristupuješ ako ku svojim vlastným.
  • Večer sa tešíš z dobrého dňa: nebol bezproblémový, pretože taký deň nejestvuje, ale v spolupráci s tímom sa ti podarilo dosiahnúť všetko, čo si si na dnes naplánoval.

Požiadavky

  • Máš minimálne dvojročnú skúsenosť na podobnej pozícii
  • Wireframy a prototypy zvládaš ľavou zadnou
  • Premýšľaš koncepčne a samostatne
  • Neuspokojíš sa s prvým nápadom. Radšej ho spochybníš, aby si sa nútil hľadať lepšie riešenia.
  • Anglický jazyk ovládaš na komunikačnej úrovni (C1)
  • Máš názor a vieš o ňom vľúdne diskutovať
  • Empatia ti je vlastná

Ponúkame

Pripoj sa k ambicióznemu tímu a využi príležitosti na osobný rast a vzdelávanie:

  • Rozpočet na online kurzy, knihy a konferencie
  • Firemné eventy, workshopy a teambuildingy
  • Flexibilný pracovný čas a home office
  • Krásny office v Starom Meste

Členov tímu vnímame ako rovnocenných partnerov. Materiálne a ľubovoľné iné benefity radi poskytneme po vzájomnej dohode. Možnosti sú neobmedzené.