pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyNOVÉCenník

Go back Späť
Developeri

Habitable

Mid Technical Project Manager

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 1500 — 2500 €

Dátum pridania: 02.11.2020

Sme malý tím (iba 12 členov) s množstvom energie a skúseností, a tak sa nám to páči. Nebavia nás prezentačné a firemné webstránky, ani marketing. Veríme, že našimi návrhmi komplexných digitálnych produktov a služieb dokážeme svet spraviť lepším.

Spolupracujeme s mnohými úspešnými slovenskými (365.banka, Niké, Ministerstvo zdravotníctva, ...), ako aj zahraničnými značkami (Medical Solutions, Avast, ...) a naše produkty využívajú milióny ľudí po celom svete. Na práci nám záleží a práve preto v každom projekte vyladíme aj posledný detail.

Náplň práce

Nehľadáme hocikoho. Hľadáme projekťáka, ktorý je organizačne aj technicky zručný, rozumie technickej hantýrke a má príjemné a vľúdne vystupovanie. Nebojíš sa vyhrnúť si rukávy, vieš pomenovať problémy a navrhnúť riešenia, a tvojím hlavným cieľom je, aby dobre bolo.

  • Zlatá alebo strieborná medaila v tvorbe timelines projektov. Ale nie, vážne, schopnosť reálne a triezvo odhadnúť projekt je minimálne tak dôležitá, ako schopnosť ho udržať v časovom a finančnom budgete
  • Projektový manažment od kick-off projektu až po úspešné dodanie
  • Komunikácia s kľúčovými osobami na strane klienta
  • Komunikácia s členmi projektových tímov
  • Príprava podkladov pre fakturáciu a odovzdávacie protokoly

Požiadavky

  • Minimálne dva roky skúsenosti na podobnej pozícii
  • Skúsenosť s riadením technických a dizajnových projektov
  • Orientácia v problematike
  • Znalosť anglického jazyka na komunikačnej úrovni
  • Príjemné, vľúdne vystupovanie

Ponúkame

Pripoj sa k ambicióznemu tímu a využi príležitosti na osobný rast a vzdelávanie:

  • Rozpočet na online kurzy, knihy a konferencie
  • Firemné eventy, workshopy a teambuildingy
  • Flexibilný pracovný čas a home office
  • Krásny office v Starom Meste

Členov tímu vnímame ako rovnocenných partnerov. Materiálne a ľubovoľné iné benefity radi poskytneme po vzájomnej dohode. Možnosti sú neobmedzené.

Podobné joby (39)