pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyNOVÉCenník

Go back Späť
RemoteDeveloperi

Habitable

Junior Front-end Developer

Mesto:  Remote

Typ: Freelance

Plat: 1000 — 2000 €

Dátum pridania: 20.10.2020

Sme malý tím (iba 12 členov) s množstvom energie a skúseností, a tak sa nám to páči. Nebavia nás prezentačné a firemné webstránky, ani marketing. Veríme, že našimi návrhmi komplexných digitálnych produktov a služieb dokážeme svet spraviť lepším.

Spolupracujeme s mnohými úspešnými slovenskými (365.banka, Niké, Ministerstvo zdravotníctva, ...), ako aj zahraničnými značkami (Medical Solutions, Avast, ...) a naše produkty využívajú milióny ľudí po celom svete. Na práci nám záleží a práve preto v každom projekte vyladíme aj posledný detail.

Náplň práce

Pracuj na zmlysluplných a veľkých projektoch pre najväčšie zvieratá slovenského biznisu.

Hľadáme junior front-end developera s nadšením pre poriadok a vášňou pre návrh jednoduchých a elegantných kódov.

Spolupracovať budeš s tímom nadšencov a spoločne budeme definovať a navrhovať unikátne riešenia pre významných klientov.

Požiadavky

  • Máš 1 a viac rokov praktických skúseností
  • Vkladáš precíznosť a dôslednosť do všetkého, čo robíš
  • Ovládaš Bootstrap 4+, HTML 5, CSS3, JS, SASS/LESS, GIT
  • Výhodou je znalosť Angular
  • Vieš sa pýtať a dopátrať sa ku koreňu problému
  • Máš výborné analytické myslenie, preferuješ systém, poriadok a prehľadnosť
  • Máš rád čistý, rýchly a udržateľný kód
  • Si schopný a ochotný prijať a poskytnúť spätnú väzbu počas celého projektu
  • Máš prehľad v súčasných trendoch a odvaha inovovať
  • Preferuješ tímovú spoluprácu

Ponúkame

Pripoj sa k ambicióznemu tímu a využi príležitosti na osobný rast a vzdelávanie:

  • Rozpočet na online kurzy, knihy a konferencie
  • Firemné eventy, workshopy a teambuildingy
  • Flexibilný pracovný čas a home office
  • Krásny office v Starom Meste

Členov tímu vnímame ako rovnocenných partnerov. Materiálne a ľubovoľné iné benefity radi poskytneme po vzájomnej dohode. Možnosti sú neobmedzené.

Podobné joby (39)