Go back Späť
Marketéri

Influencer Coordinator/PR manager

GymBeam

Mesto: Košice

Typ: Full-time

Plat: 1300 — 2200 eur

Dátum pridania: 11.06.2019

GymBeam je popredný e-shop s progresívnymi potravinami a výživovými doplnkami, ktorý patrí k najrýchlejšie rastúcim e-commerce spoločnostiam v regióne CEE. Vyrábame viac ako 400 produktov v rámci 4 vlastných značiek a predávame ďalších 120 brandov. Naše operačné stredisko sídli v Košiciach, kde momentálne pracuje viac ako 100 zamestnancov. Rýchlo expandujeme a hľadáme ľudí na pozície v oblasti marketingu, logistiky, IT a Data Science.
Pridajte sa do rýchlo rastúceho tímu inovatívnej firmy!

Náplň práce

Influencer Coordinator a PR manažér v GymBeam zodpovedá za externú komunikáciu, ktorú zabezpečujú influenceri na sociálnych sieťach na Slovensku aj v Česku. Zároveň koordinuje kolegov, ktorí komunikujú s influencermi na zahraničných trhoch. Do nášho tímu hľadáme komunikačného nadšenca a tímového hráča, ktorý posunie influencer marketing na nový level.

Požiadavky

Požiadavky na uchádzača:

Ponúkame

Multisport karta
Zamestnanecké zľavy

Mám záujem

Mám záujem