Green Talk

Dizajnér / Dizajnérka

FormaFull-time

Platod 1800 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané16.12.2021

Sme PR a komunikačná agentúra orientovaná na ESG a priemysel. Ponúkame komplexné komunikačné služby od vytvorenia stratégií a plánov, cez PR (Public Relations) a PA (Public Affairs), návrhy a správu webov, administráciu sociálnych sietí, grafický dizajn až po organizáciu klientskych eventov.

Medzi našich klientov patria spoločnosti z odvetví odpadového hospodárstva (KOSIT, ewia, Zväz odpadového priemyslu SR), teplárenstva (MH Teplárenský holding), geotermálnej energie (PW Energy), investičného bankovníctva (WOOD & Company), komerčných realít (WOOD & Company Real Estate), správy nehnuteľností (Optimal Partner) a rental service (BikeUP).

Zároveň sa venujeme popularizácii ESG a zelenej transformácie biznisu. Našou dennou agendou je práca s témami ako European Green Deal, Fit for 55, REPowerEU alebo greenwashing.

Popri PR a komunikácii sa sme aktívni aj v nezávislej audiovizuálnej tvorbe. Od januára 2018 sme producentom programu Trochu inak s Adelou.

Viac na www.greentalk.sk

Náplň práce

  • grafické návrhy a výstupy pre online a offline
  • spracovanie infografík do analytických výstupov
  • príprava návrhov a šablón klientskych prezentácií vrátane PPT
  • strih a grafická úprava videí
  • grafická úprava newsletterov
  • tvorba grafických návrhov webov a vizuálna editácia v systéme WordPress
  • spolupráca na tvorbe marketingových stratégií, plánov a kampaní pre klientov

Požiadavky

Vzdelanie
SŠ/VŠ

Prax
Minimálne 3 roky na pozícii dizajnér alebo videomaker

Jazykové znalosti
Slovenský jazyk - Expert (C2)
Anglický jazyk - Expert (C1)

Ostatné znalosti
Adobe Photoshop - Expert
Adobe Illustrator - Expert
Adobe Premiere - Pokročilý
Adobe After Effects - Mierne pokročilý
Figma - Základy
Microsoft PowerPoint - Expert
Infogram - Základy
Asana - Základy
Slack - Základy
Toggl - Základy
Zoomsphere - Základy

Skúsenosti s programami z Adobe Creative Suite, nástrojmi na e-mail marketing, programovacími jazykmi HTML, CSS, JS sú výhodou.

Osobnostné predpoklady a zručnosti
viac ako 3-ročná pracovná prax na dizajnérskej pozícii
orientácia v oblasti spoločenského diania
estetické cítenie na vysokej úrovni,
schopnosť kreatívneho myslenia,
záujem o trendy v oblasti dizajnu a o ich aplikáciu do výstupov agentúry,
zmysel pre systematickú prácu a dodržiavanie termínov,
schopnosť myslieť "out of box",
flexibilita a tímový prístup,
pozitívny vzťah k spoločenskej zodpovednosti.

Ponúkame

  • zaujímavé finančné ohodnotenie s možnosťou rastu,
  • priateľský kolektív,
  • pravidelné vzdelávanie prostredníctvom workshopov a konferencií,
  • dynamický rast príjmu po preukázaní kvality a prínosu pre agentúru,
  • práca v atraktívnom prostredí v centre mesta,
  • inšpiratívni klienti,
  • v prípade obojstrannej spokojnosti stabilná spolupráca.