Grape PR

Account Manager s láskou k PR a digitálu

FormaFull-time

Platod 1100 €

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané29.04.2021

Náplň práce

Koho hľadáme:

Čo by si mal/-a ovládať:

  • kombinácia digitálnych zručností (30 %) a písania (70 %)
  • preferované digitálne zručnosti: správa sociálnych sietí ALEBO nastavovanie PPC kampaní ALEBO tvorba newslettrov, prípadne iné (vieme aj prípadne zaškoliť)
  • písanie: tlačové správy, PR články, texty podľa zadania klientov (tu očakávame už nejaké skúsenosti)

Na čom budeš robiť:

  • slovenskí aj medzinárodní klienti (odvetvia: HLAVNE ŠPORT, logistika, zdravotníctvo, ale všetko radi vysvetlíme)
  • tlačové správy, PR články, tvorba textov podľa zadania, nákup mediálneho priestoru, organizácia produkčného tímu, objednávanie grafických podkladov, komunikácia s novinármi
  • mal/-a by si mať rád šport 😊

Na koľko ťa chceme:

  • na plný úväzok (ideál živnosť, ale vhodné aj pre zodpovedného študenta na dohodu)

Koľko ti budeme platiť:

  • ak budeš živnostník (na faktúry), od 1100 €/mesiac, ale vieme sa dohodnúť podľa tvojich skúseností
  • ak budeš študent, od 8 €/hod., ale vieme sa dohodnúť podľa tvojich skúseností

Kde budeš pracovať:

  • Bajkalská 22, Bratislava (máme peknú novú kanceláriu)

Odkedy ťa chceme:

  • od 1. júna 2021

Požiadavky

  • živnostník (na FA) alebo zodpovedný študent na Mgr. stupni (na dohodu)
  • angličtina na úrovni B2

Ponúkame

Čo ti okrem výplaty vieme ponúknuť:

  • reálne skúsenosti z projektov a know how od top šéfa (Richard Fides)
  • nové priestory kancelárie na dobrej adrese
  • prácu z domu
  • plnú chladničku super dobrôt