GRANDPANO

Programátor - vývojár webových aplikácií

FormaFull-time

Plat1000 — 3000 €

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané15.01.2021

Sme firma, ktorá sa zaoberá hlavne tvorbou virtuálnej reality, zákazkovou výrobou VR aplikácií pre rôzne segmenty ako napr.: Real Estate, HR, Eventy. Pracujeme v prostredí Unreal Engine 4 a 3ds Max s ambíciou uplatniť sa na poli tvorby počítačových hier. Pracujeme so zariadeniami pre virtuálnu realitu ako HTC Vive a Oculus a mnoho iných.

Náplň práce

Programovanie-vývoj, spravovanie rôznych funkcionalít našich webových riešení.

Požiadavky

Hľadáme šikovného web programátora na pozíciu Senior/Junior ktorý rozšíri náš Tím v Bratislave. Ak ti je k tomu ešte blízky C++ pre potreby programovania v hernom engine (UE4) si náš!

HTML5 - pokročilý
PHP - pokročilý
NODE.JS - pokročilý
Sass - pokročilý

Ponúkame

Flexibilný pracovný čas, individuálne bonusy, rýchlorastúca firma, super kolegovia!

Sme firma, ktorá sa zaoberá hlavne tvorbou virtuálnej reality, zákazkovou výrobou VR aplikácií pre rôzne segmenty ako napr.: Real Estate, HR, Eventy. Pracujeme v prostredí Unreal Engine 4 a 3ds Max s ambíciou uplatniť sa na poli tvorby počítačových hier. Pracujeme so zariadeniami pre virtuálnu realitu ako HTC Vive a Oculus a mnoho iných. Našimi klientmi sú napr. McD, KFC, Kaufland, SKANSKA, PENTA...

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top