Pharm-In

PHP Full-Stack Developer

FormaFull-time

Plat2700 — 3650 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané09.08.2021

Pridaj sa do tímu nadšencov pre pharma marketing. Naším cieľom nie je tvoriť len digitálne kampane, ale najmä edukovať  verejnosť, aby mala čo najkvalitnejšie informácie o zdraví.

Našimi klientami sú najmä farmaceutické firmy, ale aj iné spoločnosti, ktoré podnikajú v oblasti zdravia. Riešime napríklad osvetové kampane (awareness o určitom ochorení, zvyšovanie adherencie), ale venujeme sa aj marketingu voľnopredajných liekov či výživových doplnkov v rámci EÚ.

Náplň práce

Do nášho tímu hľadáme zodpovedného a samostatného programátora na dlhodobú spoluprácu, ktorý bude spolu s nami pracovať na údržbe existujúcich a tvorbe nových aplikácií. Naše aplikácie sú široko využívané vo farmaceutickom priemysle na Slovensku aj v zahraničí a našim klientom pomáhajú zefektívňovať prácu pri zavádzaní nových liekov, či strategickom nastavovaní cien a úhrad za lieky.

Požiadavky

  • min. 3-ročná (aktívna) skúsenosť s programovaním a vývojom web aplikácií,
  • min. 3-ročná (aktívna) skúsenosť s PHP vývojom (fw: Codeignater) / PHP verzia 5.x a 7.x,
  • pokročilé skúsenosti s HTML5, AJAX, JavaScript, jQuery, XML, CSS3, Bootstrap v3.x, Smartie v2.x, DataTables,
  • výborná znalosť objektovo-orientovaného programovania,
  • skúsenosti s Web Service-ami (REST, SOAP),
  • skúsenosti s bezpečnou komunikáciou klient/server/klient výhodou,
  • skúsenosti s tvorbou a správou databázových systémov (MySQL/MariaDB, MS Access, Excel), práca s veľkými databázami výhodou (min. 100 mil. záznamov),
  • skúsenosti s tvorbou analýz, reporting,
  • skúsenosti s PowerBI (Microsoft) výhodou (hlavne príprava dát/podkladov pre reporty, finalizácia reportov prebieha na inom oddelení),
  • Extrovert výhodou 😊

Ponúkame

  • atraktívnu a zodpovednú prácu v malom, príjemnom kolektíve,
  • odborné zaškolenie,
  • možnosť sústavného vzdelávania,
  • adekvátne finančné ohodnotenie,
  • príjemná firemná kultúra,
  • služobný telefón, notebook,
  • flexibilná pracovná doba a možnosť čiastočnej práce z domu,
  • príťažlivý sociálny program,
  • 5 dní voľna počas choroby,
  • skvelé relaxačné a teambuildingové aktivity,
  • podpora športových aktivít (karta Multisport).