grandaliro

Marketing Project Manager

FormaFull-time

Plat1000 — 2000 €

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané20.01.2020

Pridaj sa do tímu nadšencov pre pharma marketing. Naším cieľom nie je tvoriť len digitálne kampane, ale najmä edukovať  verejnosť, aby mala čo najkvalitnejšie informácie o zdraví.

Našimi klientami sú najmä farmaceutické firmy, ale aj iné spoločnosti, ktoré podnikajú v oblasti zdravia. Riešime napríklad osvetové kampane (awareness o určitom ochorení, zvyšovanie adherencie), ale venujeme sa aj marketingu voľnopredajných liekov či výživových doplnkov v rámci EÚ.

Náplň práce

Tvojou úlohou bude riadenie online, ale aj offline kampaní pre klientov v oblasti medicíny (primárne farmaceutické spoločnosti):

  • vymýšľať fungovanie a logiku kampane, aby dosiahla požadované výsledky,
  • koordinovať grafika / web developerov, aby bol projekt dodaný na čas,
  • koordinovať priebeh kampane tak, aby boli naplnené ciele a neprekročený rozpočet, - koordinácia ads špecialistov,
  • manažment social media postov a ich komentárov,
  • reportovať kampaň a komunikovať s klientom.

Požiadavky

Ak si nový Albert Einstein alebo Mike Ross, tak nepotrebuješ vedieť nič.
Pre ostatných smrteľníkov:

  • high level prehľad o marketingu (čo je G / FB / GA / funnel / open rate…). Hands on experience výhoda, ale nie nevyhnutnosť,
  • základné copywriting schopnosti (pripaviť jednoduchý článok, editovať text),
  • základy projektového managementu (gantt / time sheet / reporting výsledkov),
  • english — slovom aj písmom.
  1. Zodpovednosť — byť vlastníkom projektu (mentálne) a vypracovať ho do stavu tak, ako by som ho chcel dostať ty sám. Aktívne si pýtať pomoc keď potrebuješ a always deliver! :)
  2. Proaktivitu — vytvárať si čo najlepšiu pozíciu v projekte tým, že ideš veciam oproti. Rozumieš tomu aké kroky existujú pred a po tvojej práci a pracuješ tak, aby ťa iní ľudia nemali chuť zaškrtiť.
  3. Slobodu — povedať čo si myslíš (slušne) kolegom / klientom / komukoľvek. Slobodu pracovať, kde chceš a kedy chceš. A pracovať aj keď ťa nikto nekontroluje.
  4. Zábavu — :)

Ponúkame

Peniaze — podľa dohody + ďalšie peniaze ako bonus.
Slobodu — kým deliveruješ nekecáme do ničoho.
Výlety — či už pracovné alebo teambuildingy, vždy niekde inde.
Chceš niečo navyše — vypýtaj si.