Go back Späť
Marketéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Junior Marketing manager

grandaliro

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: 800 — 1500 eur

Dátum pridania: 26.04.2019

grandaliro vzniklo ako marketingova agentura, ktora sa venuje cisto marketingu pre farmaceuticke spolocnosti. Momentalne budujeme tim, ktory nam pomoze vytvorit z agentury jednu z najlepsich vo svojej oblasti. Nasi klienti su momentalne v SK, CZ, RO, SI, HR.

Náplň práce

Hladame univerzalnejsieho cloveka, ktoreho zaujima marketing ako taky. Studuje si novinky, vychytavka a vie ako zaujat danu cielovu skupinu. Tvojou ulohou by bolo najma vymyslat kampane, vytvarat prezentacie pre klientov, stretavat sa s nimi a zaroven aj manazovat samotne kampane s dalsimi ludmi v time - grafik, developer, PPCeckar a pod.
Idealne by bolo ak by ta zaujimala aj oblast farmacie resp. zdravia. Nie je to ale podmienkou, dolezite je pre nas aby bol dany clovek samostatny a pomahal nam budovat kvalitnou pracou nasu agenturu.

Požiadavky

Samostatnost
Cielavedomost
Trpezlivost
Prehlad v marketingu ako takom a marketingovych tooloch

Ponúkame

Zatial nic, ale ked si nieco vymyslis urcite sa dohodneme :)