grandaliro

Graphic designer

FormaFull-time

Platod 1500 €

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané12.10.2020

Pridaj sa do tímu nadšencov pre pharma marketing. Naším cieľom nie je tvoriť len digitálne kampane, ale najmä edukovať  verejnosť, aby mala čo najkvalitnejšie informácie o zdraví.

Našimi klientami sú najmä farmaceutické firmy, ale aj iné spoločnosti, ktoré podnikajú v oblasti zdravia. Riešime napríklad osvetové kampane (awareness o určitom ochorení, zvyšovanie adherencie), ale venujeme sa aj marketingu voľnopredajných liekov či výživových doplnkov v rámci EÚ.

Náplň práce

  • UI a UX nových webstránok pre produkty alebo medicínske témy,
  • grafickú komunikáciu produktových kampaní alebo kampaní zameraných na jednotlivé ochorenia,
  • grafiku emailov,
  • grafiku pre komunikáciu na sociálnych sieťach,
  • grafiku pre naše interné projekty a PR.

Požiadavky

Ak si nový Stefan Sagmeister alebo Jony Ive (áno ja viem, že robí primárne hardware, ale robí to dobre), tak nepotrebuješ vedieť nič.

Pre ostatných smrteľníkov:

  • schopnosť vytvárať digitálne projekty ako weby, emaily a social media grafiku (Figma, Sketch alebo Adobe XD),
  • schopnosť vytvárať printové zadania (illustrator & InDesign),
  • základné znalosti HTML a CSS — nepotrebuješ vedieť programovať, ale potrebuješ vedieť ako fungujú technológie za webom / emailom …
  • skúsenosti s large-scale UI, motion design alebo ilustrácia je veľkou výhodou,
  • schopnosť manažovať svoj čas (budeš dostávať zadania od rôznych projektových manažérov a je tvojou úlohou si vyhodnocovať priority).

Aký prístup k projektom preferujeme:

  1. Zodpovednosť — byť vlastníkom projektu (mentálne) a vypracovať ho do stavu tak, ako by si ho chcel dostať ty sám. Aktívne si pýtať pomoc, keď potrebuješ a always deliver! :)
  2. Proaktivitu — vytvárať si čo najlepšiu pozíciu v projekte tým, že ideš veciam oproti. Rozumieš tomu aké kroky existujú pred a po tvojej práci a pracuješ tak, aby ťa iní ľudia nemali chuť zaškrtiť.

Ponúkame

  1. Peniaze — 1500€ — 1800€+ podľa schopností + ďalšie peniaze ako bonus. (ak si veríš na seniornejší plat, vieme sa dohodnúť).
  2. Slobodu — kým deliveruješ nekecáme do ničoho.
  3. Výlety — pracovné alebo teambuildingy, vždy niekde inde.
  4. Chceš niečo navyše — vypýtaj si.

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top