GoOut Slovensko

Redaktor

FormaFull-time

Plat800 — 1000 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané04.10.2021

GoOut je unikátne spojenie kultúrno-informačnej platformy, sociálnej siete a progresívneho systému na predaj vstupeniek. Informuje o tom, čo sa vonku deje, chce inšpirovať ľudí v tom, kam vyraziť za kultúrou a poskytnúť im intuitívny nákup vstupenky, a to na webe aj prostredníctvom aplikácie.

Náplň práce

Do slovenského tímu v Bratislave hľadáme na trvalý pracovný pomer kolegyňu/kolegu, ktorý by mal na starosti vytváranie obsahu a udržiavanie jeho kvality. Konkrétne ide o spracovávanie obsahových zadaní našich partnerov, aktívne vyhľadávanie informácií, mapping najmä kultúrnych podujatí, vytváranie krátkych anotácií a ich úprava. 100% gramatika je nutná.

Súčasťou práce je aktívna komunikácia s predajným a obchodným teamom, grafikom a príprava kultúrnych tipov na sociálne siete. Dôležitá je orientácia na kultúrnej scéne nielen v Bratislave.

Nejedná sa o písanie recenzií, článkov, blogov či reklám, nehľadáme klasického copywritera, no podobné skúsenosti sú určite veľkou výhodou. Obsah vrátane výberu vizuálov (fotografií) je potrebné spracovávať v našej administrácii na základe potrieb kultúrneho prehľadu a jeho redakčných pravidiel, ktoré budeš po určitej dobe ďalej profilovať.

Schopnosť práce s anglickým textom je veľkou výhodou, schopnosť komunikácie v angličtine je nutná.

Požiadavky

  • 100% slovenská gramatika, cit pre slovenčinu
  • schopnosť orientácie v texte, jeho redukcia a úprava, schopnosť tvorby krátkych notifikácií
  • orientácia na kultúrnej scéne v Bratislave
  • angličtina aspoň na úrovni B2
  • spoľahlivosť, zodpovednosť a samostatnosť
  • schopnosť práce v tíme
  • hľadáme človeka usadeného v Bratislave

Ponúkame

  • odpovedajúce finančné ohodnotenie 850 - 1000 eur mesiac v závislosti od skúseností
    možnosť práce na živnosť alebo TPP
  • flexibilnú pracovnú dobu
  • možnosť homeofficu
  • rozširovanie obzorov: vďaka tejto práci budeš vždy vedieť, čo sa kde deje, budeš objavovať nových interprétov, miesta a pod.
  • prácu, ktorá má zmysel, a ktorej výsledky vidno okamžite
  • free vstupenky na predávané podujatia aj v ČR
  • pracovný počítač
  • aktívnu spoluprácu s medzinárodným easygoing teamom (máme pobočky v Prahe, Varšave aj Berlíne)

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top