GoOut Slovensko

Account Manager

FormaFull-time

Plat1100 — 1300 €

Úroveň

Pridané09.07.2020

GoOut je unikátne spojenie kultúrno-informačnej platformy, sociálnej siete a progresívneho systému na predaj vstupeniek. Informuje o tom, čo sa vonku deje, chce inšpirovať ľudí v tom, kam vyraziť za kultúrou a poskytnúť im intuitívny nákup vstupenky, a to na webe aj prostredníctvom aplikácie.

Náplň práce

Hľadáme posilu slovenského tímu v Bratislave, ktorej úlohou bude aktívne vyhľadávanie nových partnerov a dohliadanie na ich spokojnosť. Festivaly, kluby, divadlá, koncerty, skrátka kultúrne akcie sú tvojím životom, a máš komplexný prehľad o tom, čo sa kde deje. Budeš pomáhať všetkým, ktorí na Slovensku tvoria kultúru. Nemáš problém zobrať telefón a vysvetľovať partnerom, v čom im GoOut dokáže pomôcť. Máš tiež vzťah k písaniu, vieš opraviť a doladiť text a vieš tvoriť obsah. Si samostatná jednotka a v dynamickom pracovnom prostredí sa pohybuješ ako ryba vo vode, dokážeš tiež uvažovať nad súvislosťami medzi predajom, obsahom a marketingom. Dokážeš delegovať prácu, ale tiež si určiť priority a vyhodnocovať príležitosti. Svojou reflexiou a nápadmi sa tiež môžeš podieľať na neustálom vývoji produktu.

Požiadavky

  • komunikatívnosť
  • samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť
  • schopnosť doťahovať veci do konca
  • prehľad slovenskej kultúrnej scény
  • 100 % slovenčina vrátane gramatiky a štylistiky, ale plynule sa dohovoríš aj po anglicky
  • nákazlivé nadšenie pre kultúru, ktoré dokáže strhnúť ostatných

Ponúkame

  • prácu na TPP alebo živnosť
  • pestrú a rôznorodú prácu z domu aj z terénu, spoluprácu s partnermi ale aj s ďalšími ľuďmi v GoOut (podpora, vývoj, biznis)
  • mladý, medzinárodný a easygoing tím, ktorý drží spolu
  • pracovný počítač a mobil
  • aktívnu pracovnú prípravu v Prahe, prácu z domu
  • vstupenky na predávané podujatia a akcie a teambuildingy
  • prácu, ktorej výsledky vidíš okamžite