Go back Späť
Developeri

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior Backend Developer

GoodRequest

Mesto:  Žilina

Typ: Full-time

Plat: 1000 — 2500 eur

Dátum pridania: 28.03.2019

GoodRequest je digitálne štúdio. Našim partnerom pomáhame budovať digitálne produkty, ktoré majú zmysel a prinášajú hodnotu používateľom. GoodRequest je však v prvom firma pre ľudí. Snažíme sa budovať rodinné prostredie, budujeme vzťahy od práce, cez šport až k piatkovému pivku. Naši klienti sú pre nás dôležití, no naši ľudia sú na prvom mieste.Pomocou analýzy, vývoja a dizajnu zameraného na používateľa, pretvárame myšlienky na reálne produkty. Máme za sebou spolupráce so startupmi z USA ale zameriavame sa aj na komplexné riešenia pre veľkých klientov v rámci česko-slovenska a v strednej Európe. Pracujeme na produktoch ako Tipsport Extraliga, Bistro, Nehnuteľnosti, ZSE Care, ZSE Drive, iKROS a množstvo iných.

Náplň práce

Hľadáme proaktívneho vývojára, ktorý doplní náš Backend tím. Človeka, ktorý ovláda JavaScript (Node.js) alebo PHP. Výhodou je ak ovládaš aj HTML, CSS a NoSQL databázy. Obrovskou výhodou sú aj skúsenosti so správou Linuxových serverov. Hlavné je, aby si sa nebál posúvať vpred a skúšal nové technológie.

Požiadavky

zmysel pre detail a technické myslenienadšenie pre IT technológie, trendy a dizajnschopnosť komunikovať priamo a efektívnenutnosť ovládať jazyk JavaScript alebo PHPvýhodou je znalosť technológií ako Node.js, HTML, CSS, NoSQL databázy, správa Linuxových serverovIdeálny kandidát spĺňa vyššie spomenuté body, je schopný dohovoriť sa po anglicky, bavia ho trendy a pravidelné vzdelávanie. Ak spĺňaš tieto požiadavky, pošli nám referencie projektov, na ktorých si pracoval.

Ponúkame

firemnú kultúru, ktorú nezažiješ v žiadnej inej firmeflexibilnú pracovnú dobu, po dohode možnosť práce z domumoderné a priestranné pracovné prostredie s kuchyňou a jedálňoufiremná chill zóna s kalčetom, tuli vakmi, gaučamipravidelné navštevovanie konferencií zo sveta ITfiremné akcie akými sú lyžovačky, turistika, motokáry, volejbal a jóga v officespoločné raňajky, pri ktorých neriešime len prácuHľadáme najmä skvelú osobnosť, ktorá zapadne do nášho tímu. Nemusíš byť profík, u nás sa ním staneš.