Go back Späť
Developeri

Platnosť tejto ponuky skončila

Backend Developer

GoodRequest

Mesto: Žilina

Typ: Full-time

Plat: 1000 — 2500 eur

Dátum pridania: 13.05.2019

GoodRequest je digitálne štúdio. Našim partnerom pomáhame budovať digitálne produkty, ktoré majú zmysel a prinášajú hodnotu používateľom. GoodRequest je však v prvom firma pre ľudí. Snažíme sa budovať rodinné prostredie, budujeme vzťahy od práce, cez šport až k piatkovému pivku. Naši klienti sú pre nás dôležití, no naši ľudia sú na prvom mieste.Pomocou analýzy, vývoja a dizajnu zameraného na používateľa, pretvárame myšlienky na reálne produkty. Máme za sebou spolupráce so startupmi z USA ale zameriavame sa aj na komplexné riešenia pre veľkých klientov v rámci česko-slovenska a v strednej Európe. Pracujeme na produktoch ako Tatra Banka, Tipsport Extraliga, Bistro, Nehnuteľnosti, ZSE Care, ZSE Drive, iKROS a množstvo iných.

Náplň práce

Hľadáme proaktívneho vývojára, ktorý doplní náš Backend tím. Človeka, ktorý ovláda JavaScript (Node.js) alebo PHP. Výhodou je ak ovládaš aj HTML, CSS a NoSQL databázy. Obrovskou výhodou sú aj skúsenosti so správou Linuxových serverov. Hlavné je, aby si sa nebál posúvať vpred a skúšal nové technológie.

Požiadavky

zmysel pre detail a technické myslenienadšenie pre IT technológie, trendy a dizajnschopnosť komunikovať priamo a efektívnenutnosť ovládať jazyk JavaScript alebo PHPvýhodou je znalosť technológií ako Node.js, HTML, CSS, NoSQL databázy, správa Linuxových serverov

Ponúkame

firemnú kultúru, ktorú nezažiješ v žiadnej inej firmeflexibilnú pracovnú dobu, po dohode možnosť práce z domumoderné a priestranné pracovné prostredie s kuchyňou a jedálňoufiremná chill zóna s kalčetom, tuli vakmi, gaučamipravidelné navštevovanie konferencií zo sveta ITfiremné akcie akými sú lyžovačky, turistika, motokáry, volejbal a jóga v officespoločné raňajky, pri ktorých neriešime len prácuHľadáme najmä skvelú osobnosť, ktorá zapadne do nášho tímu. Nemusíš byť profík, u nás sa ním staneš.