Go back Späť
Developeri

Platnosť tejto ponuky skončila

Android developer

GoodRequest

Mesto: Žilina

Typ: Full-time

Plat: 1000 — 2200 eur

Dátum pridania: 07.02.2019

GoodRequest je digitálne štúdio v Žiline. Venujeme sa vývoju mobilných aplikácií pre iOS, Android a tiež návrhom webových riešení. Našim partnerom pomáhame budovať digitálne produkty, ktoré majú zmysel a prinášajú hodnotu používateľom. GoodRequest je však v prvom firma pre ľudí. Naši klienti sú pre nás dôležití, no naši ľudia sú na prvom mieste. Pomocou analýzy, vývoja a dizajnu zameraného na používateľa, pretvárame myšlienky na reálne produkty. Máme za sebou spolupráce so startupmi z USA ale zameriavame sa aj na komplexné riešenia pre veľkých klientov v rámci česko-slovenska a v strednej Európe. Pracujeme na produktoch ako Tipsport Extraliga, Bistro, Nehnuteľnosti, ZSE Care, ZSE Drive, iKROS a množstvo iných.

Náplň práce

TECHNICAL SKILLS/ TECHNOLOGIESKotlin, RxJava, REST, JSON, GitReaktívne programovanie (výhodou)Skúsenosti v oblasti vývoja v systéme AndroidVítané sú skúsenosti s funkcionálnym programovaním

Požiadavky

Analytické myslenie, schopnosť vidieť svoju prácu v kontexte veľkých riešeníZmysel pre detail a dotiahnutie veci do koncaSchopnosť riešiť problémy, vynaliezavosť, vytrvalosť a samostatnosť pri ich riešeníVýborné komunikačné schopnosti, efektívna komunikácia v tíme aj s klientom (výhodou)Schopnosť zvládať stresové situácie. Snažíme sa im vyhýbať ale stane sa 😉Tímová práca – sme rodina, spolupracujeme a podporujeme sa. Ego nechávame doma.Nehľadáme stroj, ale človeka, s ktorým si dobre sadneme.

Ponúkame

Práca je full-time na hlavný pracovný pomer so zmluvou na dobu neurčitú, ale vieme sa dohodnúť aj na dodávateľskej forme spolupráce.Home office – v prvých mesiacoch, ale chceme, aby si tu sedel s nami – a keď si zistíš, akí sme skvelí, zostaneš tu s nami.Sedíme v nových, krásnych kancloch v centre ŽilinyPodporuje vzdelávanie (môžeš navštevovať rôzne konferencie, workshopy) a zdravý životný štýl (šport, masáže, rekreáciu). Každý si vyberie to, čo potrebuje, aby ostal v psychickej a fyzickej forme.Dog-friendly prostredie, kalčeto, občerstvenie a snack barCelofiremné teambuildingy, grilovačky, vianočný večierok, pravidelné spoločné raňajky, pivko, motokáry, turistika, lyžovačky a mnoho iného.