GoodRequest

Mid/Senior Digital Product Designer

MestoRemote

FormaFull-time

Platod 1800 €

TypTPP / Faktúra

Úroveň

Pridané11.03.2021

GoodRequest je digitálne štúdio a na trhu pôsobí 8 rokov. Našim partnerom pomáhame budovať digitálne produkty, ktoré majú zmysel a prinášajú hodnotu používateľom. GoodRequest je však v prvom firma pre ľudí. Snažíme sa budovať rodinné prostredie, budujeme vzťahy od práce, cez šport až k piatkovému pivku.

Naši klienti sú pre nás dôležití, no naši ľudia sú na prvom mieste.
Máme za sebou spolupráce so startupmi z USA ale zameriavame sa aj na komplexné riešenia pre veľkých klientov v rámci česko-slovenska a v strednej Európy. Pracujeme na produktoch ako TatraBanka, Innovatrics, Tipsport Extraliga, Bistro, Nehnuteľnosti, ZSE Care, ZSE Drive, iKROS a množstvo iných.

Náplň práce

Na projektoch budeš zodpovedný za proces dizajnu celého produktu. Na základe dát a zistení z používateľského výskumu budeš navrhovať ako má produkt fungovať a ako ho vieme spraviť čo najlepšie pre používateľov a zároveň splniť ciele klienta.

Od začiatku budeš komunikovať priamo s klientom a našim projektovým tímom. K dispozícii ti bude náš dizajnový tím (8 ľudí) a researcher. Dizajn projekty trvajú obvykle v rozmedzí 2-4 mesiace, ale máme aj dlhodobé spolupráce. Spoločne s našim tímom budeš mať v rukách produkty, ktoré používajú desiatky tisíc ľudí.

Vedenie rôznych typov workshopov
Definovanie klientských očakávaní a ich manažment
Návrh informačnej architektúry
Návrh wireframeov, prototypovanie a testovanie použiteľnosti (s researcherom)
UI dizajn, príprava a údržba dizajn systémov
Komunikácia s vývojármi a príprava dizajnu pre vývoj (handoff)
Meranie výkonu produktov, sledovanie dát a hľadanie príležitostí na ich zlepšenie
GR môže byť pre teba platformou pre rozvoj. Budeš mať možnosť tvoriť dizajn obsah na socials, pridať si zaujímavé projekty do portfólia, hovoriť na dizajnových eventoch a podobne. Pokiaľ ty chceš, my vytvoríme možnosti.

Požiadavky

V prvom rade hľadáme dobrý fit do tímu - milý, komunikatívny, pohoďák :). Pokiaľ máš 3x check ☑️, hľadáme človeka s aspoň 2 ročnými skúsenosťami s dizajnom mobilných aplikácii, informačných systémov alebo komplexnejších webov.

Budeš spolupracovať priamo s klientom, developermi a samozrejme dizajnovým tímom. Očakávame teda špičkové komunikačné zručnosti, schopnosť prezentovať svoju prácu, empatiu a tímového ducha. Našim cieľom v každom projekte je rozmýšľať za zadanie ("we think beyond the assignment”), myslieť za klienta, naplniť biznisové ciele produktu a samozrejme použiteľnosť a UX. To bude aj tvoja úloha.

Máš 2+ rokov skúseností s dizajnom digitálnych produktov
Vieš čo je Design Thinking, poznáš princípy HCD/UCD a aplikuješ ich
Ovládaš základné princípy použiteľnosti a research metódy ako používateľské testovanie či interview
Máš analytické myslenie - schopnosť chápať malé problémy v kontexte veľkých riešení
Perfektne ovládaš Figmu (pracujeme vo Figme), Adobe XD alebo Sketch
Si výborný v komunikácii, stále hľadáš “tých 5%, čo môžeš ešte zlepšiť” a ego ťa v tom nebrzdí

Ponúkame

Ľudia sú pre nás na prvom mieste. Chceme ti vytvoriť prostredie, ktoré ti bude vyhovovať a budeš sa v ňom cítiť dobre. Tu je malá ochutnávka, na čo sa môžeš tešiť:

M1 MacBook Pro alebo PC, podľa toho čo ti je viac pochuti, paušál a vybavenie, ktoré budeš potrebovať k práci
Maximálna podpora tvojho vzdelávania - Workshopy, konferencie, tímové meetupy, firemná angličtina
Voľný pracovný čas, ak si potrebuješ odbehnúť na úrad alebo poštu, sme s tým v pohode, žiaden mikromanažment a striktné pravidlá
Sme remote positive, ale nájdeš nás aj po celom Slovensku či už v Žiline našom HQ alebo taktiež v Liptovskom Mikuláši, Košiciach, či Bratislave
Multisport karta
Legendárne teambuildingy (celofiremné / tímové), pravidelné spoločné raňajky spolu s All Hands mítingom, aby si vedel/a, čo sa vo firme deje