GoMerch

Hľadáme PHP / LARAVEL backend developerov

MestoRemote, Dubnica nad Váhom

FormaFreelance

Plat2000 — 3500 €

TypTPP / Faktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané20.09.2021

Zdravíme všetkých našich priaznivcov i potencionálnych kolegov!
Chcete sa dozvedieť viac o nás, našej práci i našich výzvach? Ak áno, tak čítajte ďalej!
Sme technologicko-textilná firma, ktorá sa behom dvoch rokov vyšvihla tvrdou prácou takpovediac z pivnice do nevídaných rozmerov. Ponúkame komplexné služby v oblasti oblečenia na mieru, tzv. "merchu". Zastrešujeme všetko od výroby, až po odosielanie koncovým zákazníkom.
Baví nás dobrá predstava! No čo nás baví ešte viac je to, keď sa blížime k cieľu projektu, získame ďalšie skúsenosti a náš pokrok urobíme zmysluplným. Keďže ideme neustále dopredu, potrebujeme aj nových - cieľavedomých a šikovných kolegov v rôznych pracovných odvetviach, ktorí sa neboja tvoriť vlastné výzvy a nové ciele.
Našou najnovšou výzvou je expandovať na európsky trh! Tak čo, ideš do toho s nami?

Náplň práce

Koho hľadáme:

⚡PHP / LARAVEL backend developera ⚡

Hľadáme profíka aspoň na úrovni Medior aj s možnosťou remote spolupráce.

ℹ️ Niečo o nás:

Sme firma, ktorá spolupracuje s youtubermi, influencermi, streamermi na príprave ich produktov "merch", a zabezpečuje komplexný servis od návrhu, cez výrobu, zákaznícky servis až po logistiku a distribúciu konečnému followerovi.
Sme partia nadšencov, ktorá maká na svojich snoch a veríme, že nám ich pomôžeš realizovať.
Nepoznáme slovo nedá sa ⛔ a takýto prístup čakáme aj od teba.
Viac na www.gomerch.sk

☝ Na čom pracujeme:
ERP - Prepracovaný systém na spracovanie a evidenciu objednávok z mnohých e-shopov, vrátane riadenia výroby a automatickej expedície tovaru.

Čo ešte by si mal vedieť:

✅ Ako pracujeme:
Tasky máme v Monday
Repozitáre v gite
Pracujeme v týždňových sprintoch

✅ O backend sa nám stará:
Php 8
Laravel
Mysql 8
Redis
Meilisearch
Nginx
Ubuntu 20

✅ Frontend pre interný systém kódime v:
React JS
Styled Components
Rocoil

✅ Weby robíme v:
Next.js

Požiadavky

Na túto pozíciu by si mal mať skúsenosti na úrovni medior.

Takisto mal by si byť tímový hráč, mať rád prostredie, v ktorom sme my doma, automatizované procesy pre youtuberov a influencerov.

Ponúkame

  • zázemie technologicky špičkovej firmy s víziou rastu
  • dynamické prostredie, nuda rozhodne nehrozí
  • ovocie v office, automat na snacky, firemné raňajky, spoločné teambuildingy
  • zľavy na produkty
  • bezplatný vstup do fitnescentra
  • firemné prostredie, ktoré funguje na enviromentálnych princípoch vyrobiť iba to čo sa objedná, neprodukovať nadbytok textilu a iných výrobkov
  • miesto práce Dubnica nad Váhom alebo možnosť remote spolupráce