+ Pridať job
👋 Pre firmy Firmy
Go back Späť
Dizajnéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior Dizajnér

GoBigname®

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: od 2000 €

Dátum pridania: 21.01.2020

GoBigname® vytvára komunikačné identity kombináciou unikátnych názvov s čistým a konzistentným vizuálnym jazykom.

Náplň práce

GoBigname® hľadá senior dizajnéra/team lídra, ktorý sa neobáva tvorby identít pre klientov v USA, chce pracovať s custom písmom pre UK korporácie, ale vie byť pokorný aj pri práci s lokálnymi rodinnými firmami ktorým pomáhame stať sa svetovými.

Požiadavky

Občas vycestuješ do Berlína, občas do Zurichu odprezentovať remeselnosť a biznis uvažovanie konceptov tvojho tímu v angličtine. Maj ego a rešpekt keď prezentuješ a trpezlivosť a nadšenie, keď budeš viesť svojich dizajnérov.

Ponúkame

Sídliť budeš v najmodernejších kanceláriách HuhHub (do nových sa sťahujeme v apríli, tak si ešte môžeš vybrať miesto:) a čerpať inšpiráciu v AnuAzu, kam môžeš zobrať aj svoju rodinu.

🕵️‍♂️ S touto ponukou sa zhoduje 12 ďalších. Zobraziť všetky