pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyNOVÉCenník

Go back Späť
RemoteDeveloperi

Glam Life

Mid Project Manager

Mesto: Remote

Typ: Freelance

Plat: 800 — 1600 €

Dátum pridania: 04.01.2021

Vlasy sú korunou krásy a sebavedomia každej ženy. Našim cieľom a snom je pomôcť ku krásnym vlasom čo najviac ženám, ako to len bude možné. Práve preto sme vytvorili produkt Bloom Hair, ktorý si môžeš predstaviť ako Ferrari medzi vlasovými produktami.

Naše celosvetové pôsobenie je od Ameriky až po Rumunsko, čo je jeden z trhov, na ktorý momentálne expandujeme. Po 4 mesiacoch pôsobenia na SK trhu sme sa stali najpredávanejšími vitamínmi vo svojej kategórií. S našim rýchlym rastom a moderným marketingom chceme pokračovať aj v ďalších krajinách EÚ.

Sme tím mladých a ambicióznych ľudí, ktorí neustále rastú profesne ako aj osobnostne a zakladáme si na našej firemnej kultúre. Vystihuje nás claim nášho brandu "Be happy. With perfect hair."

Náplň práce

Hľadáme šikovného a komunikatívneho človeka na koordináciu celého tímu pozostávajúceho z dvoch developerských dodávateľov, grafika, copywritera a marketéra.

  • Plánovanie & riadenie & deľba práce pre celý tím
  • Schvaľovanie rozpočtov
  • Dodržiavanie deadlinov
  • Vedenie meetingov
  • Hľadanie najvhodnejšieho riešenia

Hľadáme človeka, ktorý zosúladí všetky vyššie spomínané činnosti pre náš internetový obchod www.bloomhair.sk

Požiadavky

  • Komunikačné zručnosti na vysokej úrovni (SJ + AJ)
  • Znalosť kódovania nie je nevyhnutá
  • Pokročilejší prehľad v e-commerce funkcionalitách
  • Nájsť riešenie problému by pre Teba mala byť hračka :)
  • Znalosť Shopify platformy vítaná

Práca vhodná pre freelancera formou remote, ako aj z našej kancelárie v Piešťanoch.

Ponúkame

  • Mladý kolektív
  • Teambuildingové akcie (v čase mimo COVID-u ;) )
  • Prednášky od najlepších mentorov a coachov v SR-ČR zamerané na osobnostný rast
  • Flexibilný pracovný čas
  • Možnosť práce z domu alebo u nás v office
  • Podieľanie sa na medzinárodnej značke

Poslať e-mailom

Skopírovať link

Glam Life má aktuálne 3 pracovné ponuky