pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyNOVÉCenník

Go back Späť
Non-Tech

Glam Life

Mid Product Manager

Mesto: Piešťany

Typ: Freelance

Plat: od 1800 €

Dátum pridania: 01.12.2020

Vlasy sú korunou krásy a sebavedomia každej ženy. Našim cieľom a snom je pomôcť ku krásnym vlasom čo najviac ženám, ako to len bude možné. Práve preto sme vytvorili produkt Bloom Hair, ktorý si môžeš predstaviť ako Ferrari medzi vlasovými produktami.

Naše celosvetové pôsobenie je od Ameriky až po Rumunsko, čo je jeden z trhov, na ktorý momentálne expandujeme. Po 4 mesiacoch pôsobenia na SK trhu sme sa stali najpredávanejšími vitamínmi vo svojej kategórií. S našim rýchlym rastom a moderným marketingom chceme pokračovať aj v ďalších krajinách EÚ.

Sme tím mladých a ambicióznych ľudí, ktorí neustále rastú profesne ako aj osobnostne a zakladáme si na našej firemnej kultúre. Vystihuje nás claim nášho brandu "Be happy. With perfect hair."

Náplň práce

  • spolupodielanie sa na zložení kozmetických produktov na vlasy
  • starostlivosť o zverené portfólio produktov
  • vyhľadávanie nových trendy produktov do portfólia značky
  • spolupráca so zahraničnými dodávateľmi, komunikácia v anglickom jazyku NUTNÁ
  • budovanie vzťahov s dodávateľmi a vyjednávanie nákupných podmienok
  • vyhľadávanie nových dodávateľov
  • spolupráca s marketingovým a grafickým oddelením firmy až po koncové uvedenie produktu na trh

Požiadavky

  • prax na podobnej pozícii nutná
  • skúsenosti pri tvorbe produktov nutné
  • Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ponúkame

  • Mladý a priateľský kolektív
  • Teambuildingové akcie
  • Perspektívna práca s možnosťou sebarealizácie a profesionálneho rastu
  • Dynamicky rastúca spoločnosť
  • Prednášky od najlepších mentorov a coachov v SR-ČR
  • Flexibilný pracovný čas

Poslať e-mailom

Skopírovať link

Glam Life má aktuálne 3 pracovné ponuky