pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazínNOVÉ

Go back Späť

Feedback

RemoteDizajnéri

Glam Life

Mid Grafický dizajnér

Mesto:  Remote

Typ: Freelance

Plat: 1000 — 1600 €

Dátum pridania: 14.01.2021

Vlasy sú korunou krásy a sebavedomia každej ženy. Našim cieľom a snom je pomôcť ku krásnym vlasom čo najviac ženám, ako to len bude možné. Práve preto sme vytvorili produkt Bloom Hair, ktorý si môžeš predstaviť ako Ferrari medzi vlasovými produktami.

Naše celosvetové pôsobenie je od Ameriky až po Rumunsko, čo je jeden z trhov, na ktorý momentálne expandujeme. Po 4 mesiacoch pôsobenia na SK trhu sme sa stali najpredávanejšími vitamínmi vo svojej kategórií. S našim rýchlym rastom a moderným marketingom chceme pokračovať aj v ďalších krajinách EÚ.

Sme tím mladých a ambicióznych ľudí, ktorí neustále rastú profesne ako aj osobnostne a zakladáme si na našej firemnej kultúre. Vystihuje nás claim nášho brandu "Be happy. With perfect hair."

Náplň práce

Hľadáme člena do nášho tímu so skúsenosťami s grafikou a webovým dizajnom, ktorý chápe širší kontext online predaja a marketingu. Sleduje najnovšie trendy a je schopný samostatne vytvoriť zmysluplnú kampaň po grafickej stránke.

  • Príprava, tvorba reklamných kampaní (Banery, IG&FB výstupy, newsletter)
  • Grafický návrh produktov & obalov
  • Skúsenosť so správou e-commerce systémov vítaná

Požiadavky

Skillset nášho vysneného uchádzača by mal tvoriť hlavne Photoshop/Sketch a Illustrator, vítané sú aj základy InDesignu a HTML. Z osobnostných vlastností by mali do popredia vystupovať samostatnosť, kreativita a zodpovednosť, ktoré tvoria základ na to, aby náš marketingový kalendár šlapal ako hodinky.

Vybraných uchádzačov budeme ďalej kontaktovať emailom/telefonicky s pozvaním na osobný pohovor.

Ponúkame

  • Práca z domu
  • Mladý kolektív
  • Teambuildingové akcie
  • Prednášky od najlepších mentorov a coachov v SR-ČR
  • Flexibilný pracovný čas

Poslať e-mailom

Skopírovať link

Glam Life má aktuálne 3 pracovné ponuky