Glam Life

Marketing Specialist

MestoPiešťany

FormaFreelance

Plat1500 — 2500 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané17.06.2020

Bloom Robbins je beauty brand, ktorý si za posledných pár rokov úspešne prerazil svoju cestu na celosvetový trh. Aktuálne fungujeme v 6 krajinách, a za predošlý rok náš obrat presiahol 5,5M€. Tento rok máme v pláne opäť rásť.

S našim rýchlym rastom a moderným marketingom chceme pokračovať aj v ďalších krajinách EÚ. Jeden z kľúčových faktorov nášho úspechu je mladý, inovatívny a dynamický tím, ktorý pravidelne rozširujeme.

Vďaka našim úžasným produktom meníme vlasy našich zákazníčok na nepoznanie (v dobrom slova zmysle😉), aby sa cítili sebavedomo a sexy, počas toho ako si plnia svoje sny.

Kultúra našej spoločnosti je postavená na silných hodnotách, a je cítiť z ľudí, ktorí s nami pracujú. Máme svetové ambície vo svete krásy, na ktorých stále pracujeme. Chceme sa neustále zlepšovať a radi sa spájame s ľuďmi, ktorí sú nastavení podobne ako my.

Momentálne chystáme veľkú brandovú kampaň a rozšírenie produktového portfólia. Toľko o nás.

Pridáš sa k nám v budovaní svetovej značky aj ty?😜

Náplň práce

Hľadáme člena do nášho tímu s bohatými skúsenosťami s online reklamou (Google Ad, Facebook Ad), ktorý chápe širší kontext psychológie zákazníckeho správania, dokáže nastaviť fungujúcu stratégiu & schému "cesty zákazníka". Inak povedané, dokáže meniť kliky na zákazníkov. Od nového kolegu očakávame, že bude schopný samostatne vytvoriť zmysluplnú reklamnú kampaň, dokáže ju optimalizovať a merať jej návratnosť. Sleduje najnovšie trendy v marketingu.

  • Nastavenie marketingovej stratégie pre značku Bloom Hair (trhy SK, CZ, RO, PL, DE, COM)
  • Vytváranie & meranie & optimalizácia Google Ad kampaní ( YouTube video ad)
  • Vytváranie & meranie & optimalizácia Facebook Ad
  • Google Analytics
  • Google Tag Manager
  • Vyhodnocovanie výsledkov na týždennej báze

Požiadavky

Napíšte nám svoje skúsenosti s online reklamou, koľko rokov praxe je za vami, aké výsledky/úspechy ste dosiahli, po prípade koľko tisíc eur ste vygenerovali/preinvestovali svojimi reklamami 😉 Zaujíma nás, akým spôsobom by ste riešili marketovanie našich produktov, ako by ste vyhodnocovali dáta a pod.

Dajte nám vedieť, prečo si myslíte, že ste správny kandidát na túto pracovnú pozíciu.

Vybraných uchádzačov budeme ďalej kontaktovať emailom/telefonicky s pozvaním na osobný pohovor.

Práca vhodná pre freelancera / možnosť pracovať z domu ako aj z našej kancelárie v Piešťanoch.

Ponúkame

  • Možnosť platu aj formou Success Fee
  • Mladý kolektív
  • Teambuildingové akcie
  • Prednášky od najlepších mentorov a coachov v SR-ČR zamerané na osobnostný rast
  • Flexibilný pracovný čas
  • Možnosť práce z domu alebo u nás v office
  • Byť súčasťou medzinárodnej značky

Zobraziť všetky

Navrch stránky To top