pretlak

Pracovné ponukyFreelanceriFirmyCenníkMagazín

Go back Späť

Feedback

Marketéri

Platnosť tejto ponuky skončila

Glam Life

Senior Marketing Specialist

Mesto: Piešťany

Typ: Freelance

Plat: 1500 — 2500 €

Dátum pridania: 17.06.2020

Vlasy sú korunou krásy a sebavedomia každej ženy. Našim cieľom a snom je pomôcť ku krásnym vlasom čo najviac ženám, ako to len bude možné. Práve preto sme vytvorili produkt Bloom Hair, ktorý si môžeš predstaviť ako Ferrari medzi vlasovými produktami.

Naše celosvetové pôsobenie je od Ameriky až po Rumunsko, čo je jeden z trhov, na ktorý momentálne expandujeme. Po 4 mesiacoch pôsobenia na SK trhu sme sa stali najpredávanejšími vitamínmi vo svojej kategórií. S našim rýchlym rastom a moderným marketingom chceme pokračovať aj v ďalších krajinách EÚ.

Sme tím mladých a ambicióznych ľudí, ktorí neustále rastú profesne ako aj osobnostne a zakladáme si na našej firemnej kultúre. Vystihuje nás claim nášho brandu "Be happy. With perfect hair."

Náplň práce

Hľadáme člena do nášho tímu s bohatými skúsenosťami s online reklamou (Google Ad, Facebook Ad), ktorý chápe širší kontext psychológie zákazníckeho správania, dokáže nastaviť fungujúcu stratégiu & schému "cesty zákazníka". Inak povedané, dokáže meniť kliky na zákazníkov. Od nového kolegu očakávame, že bude schopný samostatne vytvoriť zmysluplnú reklamnú kampaň, dokáže ju optimalizovať a merať jej návratnosť. Sleduje najnovšie trendy v marketingu.

  • Nastavenie marketingovej stratégie pre značku Bloom Hair (trhy SK, CZ, RO, PL, DE, COM)
  • Vytváranie & meranie & optimalizácia Google Ad kampaní ( YouTube video ad)
  • Vytváranie & meranie & optimalizácia Facebook Ad
  • Google Analytics
  • Google Tag Manager
  • Vyhodnocovanie výsledkov na týždennej báze

Požiadavky

Napíšte nám svoje skúsenosti s online reklamou, koľko rokov praxe je za vami, aké výsledky/úspechy ste dosiahli, po prípade koľko tisíc eur ste vygenerovali/preinvestovali svojimi reklamami 😉 Zaujíma nás, akým spôsobom by ste riešili marketovanie našich produktov, ako by ste vyhodnocovali dáta a pod.

Dajte nám vedieť, prečo si myslíte, že ste správny kandidát na túto pracovnú pozíciu.

Vybraných uchádzačov budeme ďalej kontaktovať emailom/telefonicky s pozvaním na osobný pohovor.

Práca vhodná pre freelancera / možnosť pracovať z domu ako aj z našej kancelárie v Piešťanoch.

Ponúkame

  • Možnosť platu aj formou Success Fee
  • Mladý kolektív
  • Teambuildingové akcie
  • Prednášky od najlepších mentorov a coachov v SR-ČR zamerané na osobnostný rast
  • Flexibilný pracovný čas
  • Možnosť práce z domu alebo u nás v office
  • Byť súčasťou medzinárodnej značky

Poslať e-mailom

Skopírovať link

Glam Life má aktuálne 3 pracovné ponuky