Giftio

marketingový pracovník

MestoTrenčín

FormaFull-time

Platod 800 €

ÚroveňJunior ⭐️

Pridané30.06.2021

Náplň práce

Náplňou práce je starať sa o marketingových klientov v Googli a Facebook. Optimalizovanie kampaní, návrhy nových kampaní, reporting, komunikácia. Všetko v spolupráci so seniorom.
Kompletná starostlivosť o náš interný marketing pre naše eshopy ajtaci.sk a giftio.com
Ak si marketingový nadšenec a v Google Ads sa preklikáš len podľa čísel. Ak si otvoríš Google Analytics a hneď vidíš čo funguje a čo nie a vieš do čoho sa pre vylepšenie pustiť. Ak máš nápadov na nové reklamné texty. Ak vieš, že primárne je mať korektné nastavenia a tracking, aby sme došli k poriadnym výsledkom a vieš to aj zrealizovať. Ak rád analyzuješ, vylepšuješ, navrhuješ a optimalizuješ, tak potom by si nám mal určite poslať CV!

Požiadavky

  • Google Ads a Facebook Ads - aspoň na úrovni pokročilý
  • Google Analytics
  • zodpovednosť, organizovanosť, flexibilita
  • kreativita a tvorivosť
  • 100% znalosť SK gramatiky
  • GTM, GMC, dynamický remarketing, product feed by pre teba nemali byť cudzie výrazy
  • ANJ aspoň B1

Ponúkame

Práca v malom tíme v rodinnom kruhu, možnosti home office, flexibilná pracovná doba, možnosť brávať si do práce psa, príplatky za výkon a dochádzku.