get like

Grafik

MestoBratislava

FormaPart-time

Platod 700 €

TypFaktúra

ÚroveňMid ⭐️⭐️

Pridané20.09.2021

Komunikačná agentúra, stojaca za peknou a zodpovednou komunikáciou. Držiteľ ocenení PROKOP, FLEMA, ZLATÝ KLINEC či Podnikové médium roka.

Náplň práce

Je fajn, ak študuješ. Denne alebo externe. Je fajn, ak neprídeš na deviatu do práce alebo budeš celý deň pracovať z domu. Nevadí, ak máš psa, ktorého brávaš všade so sebou. Znesieme aj impulzívnu povahu a plačlivé nálady. Dôležité je len to, aby ťa grafika bavila a termín DDL nebol pre teba neznámym. Do nášho tímu hľadáme šikovnú a oduševnenú grafickú posilu. Na všetko, čo s kreatívnou prácou v PR agentúre súvisí. Zo začiatku vysvetlíme, zaškolíme a potom hodíme do vody.

Požiadavky

Adobe - Illustrator - expert
Photoshop - expert
Indesign - expert
Adobe After Effects - mierne pokročilý
Adobe XD - začiatočník
Adobe Media Encoder

Ponúkame

Slobodu pre teba, spokojnosť pre našich klientov. K tomu patričné technické vybavenie a služobný telefón. (Výpisy účtov nekontrolujeme.) Tiež dobrú kávu, dohľad nad pitným režimom a miesto v kancelárii, ktoré ti nikto neobsadí. (Možno jeden z našich firemných psov.)