Go back Späť
Kreatívci

Platnosť tejto ponuky skončila

Senior Copywriter

Generations

Mesto: Bratislava

Typ: Full-time

Plat: od 1300 €

Dátum pridania: 06.06.2019

Generations je brandingová agentúra. Meníme firmy na značky. Ako líder na trhu v oblasti brandingu, employer brandingu a budovania firemnej kultúry máme jedinečné know-how v oblasti marketingu a komunikácie medzinárodných spoločností, agentúr a značiek. Sme experti na fúzie a rebranding. Pre klientov vytvárame trvalé hodnoty a stávame sa ich dlhodobými partnermi. Máme dlhoročné skúsenosti, vlastnú metodiku, cit pre biznis a potreby značiek. Vďaka tejto kombinácii vytvárame zmysluplné stratégie, výnimočné projekty a komunikáciu na mieru.

Náplň práce

Hľadáme do tímu Copywritera, ktorý dokáže vytvárať idey, kreatívne koncepty, písať texty.
Spolupracovať na tvorbe kreatívnych konceptov, nezľakne sa rozsiahlej prezentácie s fokusom na cieľ. Vie vypomôcť so spravovaním klientských účtov na sociálnych sieťach, analyzovať výsledky a odpisovať na otázky fanúšikom.

Si to ty? Tak pošli CV a portfólio na: roman.horvath@generations.sk
Viac info: https://www.profesia.sk/praca/generations/O3678695

Požiadavky

Ponúkame

📣 Digital RULEZZ 2019 - Najväčšia konferencia o digitálnom marketingu na Slovensku