Generations

Account Manager

FormaFull-time

Platod 1300 €

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané24.03.2021

Generations je brandingová agentúra. Meníme firmy na značky. Ako líder na trhu v oblasti brandingu, employer brandingu a budovania firemnej kultúry máme jedinečné know-how v oblasti marketingu a komunikácie medzinárodných spoločností, agentúr a značiek. Sme experti na fúzie a rebranding. Pre klientov vytvárame trvalé hodnoty a stávame sa ich dlhodobými partnermi. Máme dlhoročné skúsenosti, vlastnú metodiku, cit pre biznis a potreby značiek. Vďaka tejto kombinácii vytvárame zmysluplné stratégie, výnimočné projekty a komunikáciu na mieru.

V súčasnosti sú klientmi agentúry: BILLA, CRH, Viessmann, Cofidis, NN Slovensko, Petramed, OVB Allfinanz Slovensko, Dôvera zdravotná poisťovňa, Foxconn, WebSupport a iné.

Náplň práce

  • samostatná práca na projektoch
  • zodpovednosť za realizáciu jobov a prípravu timingov
  • príprava briefov a zadaní pre kreatívne oddelenie
  • príprava prezentácii a prezentovanie pre klientov
  • komunikácia a starostlivosť o klientov
  • zadávanie, vyjednávanie a komunikácia s tretími stranami (produkcia, iné agentúry, externisti)
  • tvorba a kontrola rozpočtov, príprava podkladov na fakturáciu
  • administratívna práca na projektoch
  • evidencia zákaziek (objednávky, dodávateľské a odberateľské faktúry)
  • príprava analýz a reportov vedeniu

Požiadavky

Určite sa prihlás, ak:

  • poznáš prácu v agentúre a vieš o čom je práca accounta, accountský background je naozaj nutný
  • vieš počúvať a pochopiť klienta - si náš človek
  • vieš poradiť klientovi a zároveň predať prácu (konzultácie alebo kreativitu) agentúry
  • vieš prezentovať a argumentovať aj po anglicky
  • vieš pracovať s ľuďmi, aj samostatne a efektívne
  • dokážeš vytvoriť brief
  • máš marketingové a biznisové skills
  • ustojíš odlišný názor
  • máš vlastný názor a vieš si ho obhájiť
  • dokážeš si zorganizovať svoju prácu a aj prácu iných
  • chceš seba a aj tím posúvať ďalej a hľadáš príležitosti
  • vieš vyjednávať a obhajovať ceny
  • máš zmysel pre konštruktívne organizovanie a vynaliezavosť pri hľadaní riešení
  • máš zmysel pre humor
  • dokážeš niečo, čo my nie...
  • počet rokov praxe min.2

Ponúkame

  • prácu pre TOP klientov aj pre globálne značky
  • dobrý kolektív, butiková veľkosť agentúry
  • možnosť vzdelávať sa na workshopoch a konferenciách
  • 20 dní dovolenky, 3 sick days
  • MacBook a firemný telefón