Mondieu

Marketingové ESO (poháňané espressom)

MestoRemote

FormaFull-time

Platod 2500 €

TypFaktúra

ÚroveňSenior ⭐️⭐️⭐️

Pridané12.11.2021

Mondieu je sieť bistrokaviarní na Slovensku v Českej republike a v Dubaji, ktorá sa zameriava na zážitkovú gastronómiu. Marketing tvorí neoddeliteľnú súčasť našej identity a aktívne sa sústreďujeme na off-line aj online kampane na medzinárodnom trhu.

Náplň práce

Dokopy? - skvelé idey, grafiky a copy!
Ak máš radosť z práce, ktorá je tvojou inšpiráciou, si vizuálne zdatný (grafický dizajn), vieš vymyslieť dobrý hedlajn, baví ťa aktívne sa podieľať na vymýšľaní online a offline kampaní a nebodaj máš rád aj slovíčkárenie, tak hľadáme práve Teba. :-)

Náplňou tvojej práce, ako Marketingového ESA, bude:

  • spolunastavenie komunikačnej stratégie a vytváranie imidžu značky na Slovensku, Dubaji a vo svete
  • vytváranie komunikačných vizuálov, lôg, supervising videí a iných súčastí online a offline marketingových kampaní, newslettrov, vernostného programu, kontentu a pod.
  • zavádzanie nových komunikačných nástrojov
  • komunikácia s dodávateľmi so základnými produkčnými znalosťami (tlačiarne, agentúry a pod.)
  • zodpovednosť za relevantnú prezentáciu značky a jej napredovanie

Požiadavky

  • skvelé kreatívne myslenie a artdirection
  • znalosť programov Adobe Creative Suite
  • skvelé komunikačné zručnosti
  • angličtina min. B2
  • záujem rozvíjať sa v oblasti marketingu, prehľad v jeho nových trendoch
  • proaktívny prístup
  • osobnosť s prirodzeným drive-om
  • dôslednosť pri plnení úloh
  • skúsenosti s návrhom a realizovaním marketingových a PR aktivít, optimálne s budovaním značky a s jej presadzovaním v médiách
  • pozitívne naladenie a odhodlanosť neustále sa zdokonaľovať, rozvíjať a podieľať sa na rozvoji spoločnosti
  • odpracované roky v reklamných agentúrach výhodou

⭐⭐⭐ pošli CV a pár najlepších prác v portfóliu

Ponúkame

  • parádne a inšpiratívne služobky v Dubaji, Prahe, Tatrách… - ladenie a dohlad nad rozvíjaním a zlepšovaním pozície brandu v danon regióne
  • otvorené, priateľské a freelancerské pracovné prostredie
  • vytvorený priestor pre kreativitu, sebarealizáciu a odborný rast
  • práca v rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti pôsobiacej na medzinárodnej úrovni
  • možnú kombináciu s homeofficeom
  • flexibilný pracovný čas - parttime
  • odborné vzdelávanie podľa potrieb a preferencií