Go back Späť
Marketéri

Junior PPC-čkár

G-Partner

Mesto: Warszawa

Typ: Full-time

Plat: 1500 — 2000 eur

Dátum pridania: 27.05.2019

Ahoy!Naša spoločnosť Ahoy Career hľadá zamestnancov pre nášho klienta. Bližšie informácie priblížíme v ďalšej fáze, a to uchádzačom, ktorí prejavili záujem sa dozvedieť viac info o firme...

Náplň práce

Na začiatok dostaneš intenzíve mesačné školenie ohľadne all Google products :) a následne budeš robiť napríklad niečo takéto...- Vytváranie a optimalizacia reklamných kampaní v Google Ads- Výber a ovládanie ďalších nástrojov (ako napríklad Google Analytics), ktoré budeš používať pri príprave, monitorovaní a optimalizácii kampaní- Udržiavanie a prehlbovanie vzťahov so zákazníkmi- Tiež trochu sales aktivít : plánovanie a realizácia činností súvisiacich s vývojom pribúdania zákazníkov + up-sell- Samostatná organizácia práce a plánovanie činností , určenie prioritných bodov a úzka spolupráca s ostatnými členmi tímu- Účasť na rozvojových aktivitách ako sú školenia, semináre a workshopy

Požiadavky

Ponúkame

Mám záujem

Mám záujem