Go back Späť
Marketéri

Junior Marketing Specialist

Futurino

Mesto: Púchov

Typ: Full-time

Plat: od 850 €

Dátum pridania: 27.10.2019

Futurino s.r.o. je online marketingová agentúra špecializujúca sa na SEO, linkbuilding, PPC a dátovú analytiku.

Náplň práce

Máš záujem tvoriť skvelé reklamné texty pre medzinárodné brandy ako sú Bonami, Queens, Duos, Kimbino, Hyperfinance.sk (a ďaľších ambicióznych klientov), komunikovať s médiami, magazínmi a blogermi naprieč V4 a na anglicky hovoriacich trhoch? Chceš sa podielať na administrácii a raste medzinárodného katalógu produktov Vengo ?

Hľadáme kreatívneho, ambiciózneho a zodpovedného marketingového pracovníka s chuťou získať nové skúsenosti v oblasti online marketingu.

Čo budeš u nás robiť?
=> copywriting - príprava reklamných článkov, príprava obsahu pre internetové stránky klientov
=> komunikácia s médiami, blogermi a oborovými magazínmi
=> vyhľadávanie médií, magazínov a blogerov na spolupráce
=> správa a aktualizácia internetových stránok (Vengo)
=> tvorba obsahových stratégií
=> tvorba obsahu a správa účtu na Facebooku

Požiadavky

=> skúsenosti s tvorbou obsahu pre internetové stránky,
=> schopnosť pripravovať kreatívny obsah naprieč rôznymi odvetviami
=> perfektná znalosť gramatiky a štylistiky
=> skúsenosti so správou internetových stránok
=> orientácia v marketingu, analytické myslenie
=> znalosť práce s Google Analytics, Google Ads, Google Optimize, Google Tag Manager, Google Search Console, OpenRefine, MarketingMinerom, Power BI výhodou
=> kreativita, samostatnosť, zodpovednosť, dôraz na detail
=> schopnosť riešiť problémy, koncepčné myslenie
=> chuť učiť sa a pracovať na osobnom a firemnom rozvoji

Ponúkame

=> práca pre stabilnú firmu v príjemnom prostredí s rodinnou atmosférou
=> flexibilná pracovná doba, moderné technické vybavenie
=> prístup ku kurzom rôzneho zamerania
=> školenia, účasť na popredných konferenciách v oblasti marketingu

Mám záujem

📣 Digital RULEZZ 2019 - Najväčšia konferencia o digitálnom marketingu na Slovensku